Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Muli_CBRkař
Vloženo 5.1.2013
Aktualizováno 20.11.2017

Pro začátečníka je to velice dobrá motorka :)

Honda CBR 125R: No byla to 2008 což je stříkačka, ale stála 40 000 a v tu dobu se mi líbila víc než ten model předešlý. Teď jsem opačného názoru, protože mi přijde výraznější díky těm světlometům samozřejmě než 08 ;)

První dojmy - Vzhledově je velice pěkná, alespoň já jsem zastáncem tohoto názoru.

Doplňky na motorce - Reflexní proužky na ráfkách, tankpad, miniblinkry

Tento stroj jsem si vybral, protože je to kompromis mezi kvalitnou a cenou. Není to nejlepší 125, ale finance hold nebyly ;)
Moje první sezóna 2012 při ní jsem zhruba najel tak 8000 km a zkušenosti jsou takové, že je to slabý stroj a furt musim dávat plnej, jinak to vůbec nejede.
Úložný prostor je ze 125 jeden z největších vejde se tam lékárnička, láhev (0,5 litru) a ještě klidně i svačina, takže není třeba nějakého batohu :) ... např u Yamahy YZF R125 není vůbec prostor, sotva tam narvete lékárničku.Nejlepší ale u té motorky je spotřeba.. 2-3 litry na 100 km, což je podle mě velice dobré. Poruchy... když se něco podělá, tak je hned problém jak se tam dostat, ale to snad u každé motorky. Když jsem vyndaval motor, tak jsem musel sundat i chladič a všechno kolem... nemám zkušenosti s jinýma motkama, tak nevím co ostatní.
Náhradní díly jsou dostupné... na internetu je jich fúra.
Cestovat s moto na delší vzdálenosti není vhodné, po nějaké té hodině začne mě pořádně bolet zadek.
Co mě nejvíc na té motorce vadí? ... hlavně to, když otočím klíčkem ihned se rozsvítí světla, což bych raději chtěl až po nastartování a to je před nastartováním veliký odběr proudu.

Muli_CBRkař
Muli_CBRkař napsal 08.01.13 v 00:02

Díky moc pravda, ten výkon není zas takový, ale nevadí Ale lepší jak hned usednout na motorku s výkonem např 75 kW ... na něčem slabším se začít musí Tobě taky přeju nádherný kilometry v dalších sezóně a i v těch následujících a hlavně bez nehod

istonbike
istonbike napsal 05.01.13 v 12:53 10b.

CéBéeRo je hodně povedená dváca hodně naučí a na ovládání je supr no a výkon? aspoň si potom vychutnáš jejího následovníka 10b s přáním super kilometrů v sedle (jakékoliv máši) do sezóny 2013