Simson S 51 Enduro (1988)

Vlastník werke
Vloženo 31.12.2012
Aktualizováno 14.11.2013

Malé, spolehlivé moto, nejen pro začátek.

Motorka koupena od od soukromé osoby - Nic moc ,chtěl se cukat.Papíry lítaly pocelém kraji.

První dojmy - Při první prohlídce nešla nastartovat a měla promáčklou nádrž od šavlí, jinak vypadalo vše v pořádku.Na podruhé už vrčela a došlo na svezení. Jela perfektně až na špatnou funkci spojky, ale vzhledem k tomu , že cena byla příznivá tak jsme si plácli.

Doplňky na motorce - Přidal jsem zatím jen kapotáž , chystám se na tuning motoru (70/4)

Když mi bylo 15 měl jsem Jawa 21 , motor bomba , ale to ostatní ponechám bez komentáře.Závistivě jsem pokukoval po kámoších co měli tehdy úplně nové simsony, já jsem na něj tehdy bohužel neměl.
Teď s kámošema jezdíme po okolí a nejen blízkém v tak zvaném retru.

Postupně jsem udělal kompletní generálku. Vychytal pár much a jezdí dobře. Je to sice enduro , ale stejně jezdím jen po silnici.
Je to lehká a spolehlivá moto , velice obratná , ale ty brzdy , to je teda hodně slabý.
Servis je natom hračka a výhoda je , že se na tom dá opravit téměř vše i na silnici.

Kýchal
Kýchal napsal 07.01.13 v 23:14

Moc pěkný Simson,at ti slouží

hruso25
hruso25 napsal 31.12.12 v 18:37

Máme presne takú istú partiu geriatrikov. Pohodové víkendové výjazdy po okolí.
Nádherný simson.

Kaduhaz
Kaduhaz napsal 31.12.12 v 15:41 10b.

Taky jsem mel vysnenyho Simsona, kdyz jsem prohanel fichtla..a tenhle simal vypada moc hezky. Neni nad splneni klukovskyho snu :) 10