Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1998)

Vlastník ikutas
Vloženo 30.12.2012
Aktualizováno 30.12.2012

Jedná se o mou první motorku, rozhodoval jsem se převážně podle vzhledu a doporučení zkušenějších kamarádů..tahle mi navíc prostě "sedla doruky"

Motorka koupena od FIRMA:LM-moto (Rabštejnská Lhota) - naprostá spokojenost, profesionální přístup, můžu doporučit

Suzuki C800 Intruder: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly pozitivní, momentálně nemám, co bych motorce vytknul, pohodlá, motoricky spolehlivá. Pro zkušenější jezdce slabý výkon, ale mě to zatím vyhovuje:-) Líbí se mi retro, proto jsem se rozhodl pro řadu classic

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky a ty, co si chtějí vychutnat pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - nejsou, o výfuku uvažuji

Pro yamahu dragstar jsem se rozhodl poté, co jsem uvažoval o suzuki intruder 800, který mi ale po zkušební jízdě nějak neseděl, ve stejnou dobu jako já kupoval motorku i kamarád, který měl předem jasno a pořizoval si právě dragstara. Zatím s ní mám jenom dobré zkušenosti, myslím si ale, že je to spíš motorka pro solo jezdce, úložný prostor se dá řešit pídavnými brašnami, momentálně ale jezdím bez. První větší test plánuju na rok 2013 a věřím, že i na delších cestách nebude s motorkou problém

Rebel.no.1
Rebel.no.1 napsal 07.01.13 v 14:27

pěkný kousek

Boža
Boža napsal 02.01.13 v 16:44 10b.

Opakuji se, ale je to opravdu jeden z nejhezčích cruiserů přeji pohodu na cestách a dávám 10 bodů

Vycho
Vycho napsal 02.01.13 v 10:48 10b.

Nádherný choppřík,perfektní volba

fery251
fery251 napsal 30.12.12 v 17:46 10b.

Pěkná motorka, dobrá volba. Tak ať ten rok 2013 stojí za to