Yamaha X-max 125 (2008)

Vlastník amaize
Vloženo 7.10.2012
Aktualizováno 17.5.2014

Vloženo: 15.03.2014, Uskutečněno: 12.03.2014, Stav tachometru: 10247 km, Zhlédnuto: 28x

Zadní 10/2013
V úvodu bych zde ještě doplnil výměnu zadní pneu ,kterou jsem měnil 9.10.2013 Původní Continental Conti-Twist r.v. 09/2008 za Michelin City Grip, na Conti-Twist jsem najel 8090 km a začlo vylézávat plátno, nevěřil jsem, že to tak sjedu, ale skutečnost je jiná, viz přiložená fota.
Po obutí Michelin City Grip zadek pěkně sedí a není měkký jak na sjeté Continentalce.
Přední 3/2014
Tak když jsem v únoru kupoval náhradní pneu na předek, tak mne nenapadlo, že ji budu za měsíc měnit.Důvod výměny byl to, že Conti-Twist je z 9.měsíce 2008 a "rozpadla" se, hodně nebezpečná, vytvořily se na ní boule, prostě došlo k odchlípnutí dezénu - dle přiložených foto.
Dle mé skušenosti se starou Continental Conti-Twist bych doporučil všem co koupí ojetou mašinku na starých gumách - raději vyměnit , kdybych si toho okem nevšiml, hrom ví co by se dělo za jízdy, projevilo se to ze dne na den, a to na ní je ještě skoro 5mm vzorku.
Obul jsem Michelin City Grip servis Motodíly Havířov a zároveň aplikoval dříve koupený Ultraseal pro moto, aplikace bez problému, a hned jsem to protáhl dle oporučení výrobce Ultraseal, jízda bez problémů, žádné negativní pocity a ani chování jak na rovince tak v zatáčkách .Po obutí pneu se X-Max lépe chová v zatáčkách, řekl bych - ty gumy jej tak nějak vedou samy,teď se uvidí kolik najedu do výměny

• Ruksak do prostoru kufru

Jelikož nejsem žáden fanda přídavných kufrů , tak už jsem si dávněji pořídil tankvak mezi nohy,no a teď jsem si nechal u té samé firmy EWOG (Eva Godulová) ušít ruksak do kufru do místa zadní přilby. Je to supr,vše se ta

Typ: Koupě
    Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 28.02.2014
  • Nějaké ty nákupy

Tak jsem udělal ještě nějaké ty nákupy , jelikož vidím , že ceny se začínají zvedat , třeba přední Michelin City Grip zdražila během dvou měsíců o nějakých 170,- Kč má rozměr 120/70 15" na předek , pak jsem koupil Ultra

Typ: Koupě
    Vloženo: 18.02.2014
    Uskutečněno: 11.02.2014
  • 12 V zásuvka pod sedadlo

Je konec ledna , venku začíná docela krutě mrznou :-( tak jsem se rozhodl udělat něco pro letošní sezónu , a to namontovat 12 V zásuvku pod sedadlo . Ono totiž při tom ježdění jsem zjistil , že by to chtělo nějaký bod

Vloženo: 01.02.2014
    Uskutečněno: 01.02.2014