Honda XRV 750 Africa Twin (2001)

Vlastník naprcccs
Vloženo 4.10.2012
Aktualizováno 28.9.2014

První dojmy - tak opět něco nového :) Bawor byl super, ale ne pro mě.. chtěl jsem dakara, ale toho jsem už měl.. chtěl jsem něco do terénu, na cesty a něco, co mi všude na světě opraví bez zbytečné elektroniky atd..

Doplňky na motorce - progresky předek - zadek , větší pístky ve vidli, delší zátky, zvýšení řídítek asi o 6cm, homo ladák Venom, přešité sedlo, předělaná maska, miniblinkry, hrazda nad tripmastrem na navigaci apod. , deflektor TT, blastry Acerbis, široké stupačky, držáky kufrů, velký padací rám spojený pod světly, černý kryt motoru, KN filtr, mřížka světel tot asi vše :) motorka je vysoká, dost vysoká :)

jede to pěkně, mám tam laďák, takže solidní kravál a tah od nízkých otáček.. cestovní rychlost je cca 140. V terénu zatím bomba, mám progresky vepředu i vzadu, řídítka zvýšené asi o 10cm :) a super.

tak rok 2013 - mám předělanou masku, předek zvýšený o 6 cm, ladák, vše seřízené, nachystané... těším se na jaro

lyons
lyons napsal 09.07.15 v 22:57 10b.

Moc pěkná!

Left
Left napsal 22.10.14 v 19:29

Moc pěkná, šel bych do ní hned

Woky
Woky napsal 04.09.14 v 16:48 10b.

moc hezká stylovka

Mengel
Mengel napsal 28.06.14 v 20:23

Nekompromisní cesťák! Afra je nejvíc!

naprcccs
naprcccs napsal 13.05.14 v 22:43

díky :) padáky jsou dělány u Bartuse.