Kentoya Trigger 200 (2004)

Vlastník bohoush
Vloženo 10.2.2006
Aktualizováno 4.2.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 29 záznamů

chris
chris napsal 03.10.07 v 20:43

ten tachac je parada,ajinak je moc pekna,tak at ti jezdi

smazany45776
smazany45776 napsal 09.09.07 v 11:57

jo ten digital je dobrej

bohoush napsal 20.07.07 v 23:01

Koupil jsem ho v bikerscrownu. stál něco přes 3 tisíce (naštestí jsem ho neplatil . maximálka je na fotce i s otáčkama (ale to je tejrání motoru - normálně tak 80 - 90). Pro měření otáček se čítají pulsy ze zapalování do zapalovací cívky. Nebo to jde taky těma pár závitama snímacího kablíku na kabelu ke svíčce. PS: no, zatim to jezdí...

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 20.07.07 v 14:22

Zdar! Taky by mě zajmala cena té přistrojovky. A jak máš napojenej otáčkoměr? Je to normálně jenom drátem kolem kabelu od svičky?

smazany35649
smazany35649 napsal 19.07.07 v 22:22

Jo jeste jedna vec,jakou ti tenhle tachac ukazal max rychlost....Diky

smazany35649
smazany35649 napsal 19.07.07 v 22:21

zdravim pekna kentoya....hele kde si koupil ten tachac a kolik si za nej dal?Diky moc....at to jezdi cao

napsal 19.07.07 v 20:59

no máš to dobrý, ale ty blinkry k tomu nějak nesedí. Až budeš mít cestu kolem tak se stav. Zdar

hacek
hacek napsal 28.01.07 v 20:30

ahoj, prijd na nove forum o Kentoyich<br />

Kerik
Kerik napsal 27.01.07 v 21:08

Sraz stroju Kentoya http://akce.motorka...l&amp;IDAkce=820

LukaSV
LukaSV napsal 20.01.07 v 10:28

nazdar, rozhodoval sem se mezi trigrem a SVčkem, zvítězila jasna volba Ne , delam si prdel... pro zacatek dobra masina ta 200ka..at lita dal, uz se tesim az to zas profofrujem po sumave... Ale s necim srdcovejsim co, ze by MG Griso? No alespon by to neco vetsiho chtelo... jaro se blizi

bohoush napsal 18.06.06 v 16:25

musíš počítat s tim, že je to přeci jenom levnější morka. A tak nějaké menší závady asi neminou (př.: prasklý náho na tachometr, praskající plasty (nevhodný materiály), motor je v rámu napevno --&gt; vybrace které povolují něktré šroubové spoje, v podstatě se mi zatim nestalo nic vážnějšího - dá se říc jen tyto ,,drobnosti&quot;). Náhradní díly jsou levné ( třeba zadní černý blatník 150,- výměna pístu za nový sakumprdum cca 2500,- ,..). Problém je v jejich dostupnosti (možná záleží na prodejci). Mám totiž zkušenost, že jsem se vždy načekal. Ale u YUKI to mají s nahradníma dílama vyřešený docela dobře a některé díly na jejich motocyklech jsou podobné (ne-li stejné) jako na triggerovi. Sehnal jsem u nich např. těsnící o-kroužek k vypoštěcímu šroubu na olej. Jinak mě nikdy nikde nenechala a až na ty menší závady je ok. Zatim mám najeto něco přes 7000km. měj se

napsal 07.06.06 v 16:59

Cau bohoushi mel bych zajem si koupit taky triggera<br />
ale rozhodujici pro me bude cena nd ktere neznam tak<br />
nevis kolik co stoji v porovnani s japonci treba pistni a ojnicni sada,atd jinak se motorka jevi jako spolehliva? doufam ze jo mej se cau

smazany24056
smazany24056 napsal 09.05.06 v 05:59

čau Bohoushi,manuál už mám od Zdenka,teď už jen v práci stáhnout na flešku a doma na to mrknu,je to si myslím asi přesně ono,ale stejně dík<br />
skusím něco vyhrabat o tý Hondě 200,jsem zvědavej co o tom píšou

bohoush napsal 05.05.06 v 20:01

Zdr Mirku. Když mi pošleš mail, tak tě naskenuju použitelný údaje z manuálu (jinak docela odfláknutej manuál). Je to jednoduchá motorka, takže nějakej speciální manuál nepotřebuješ. Určitě ti bude případně stačit nějaký univerzální (třeba Technická rukověť motocyklisty, B.L. Nepomuck / U.Janneck, vyd. Kopp). Motor navíc vychází nejpíš z Hondy XR200 a k ní by se ti servisní manuál mohlo podařit sehnat.

hacek
hacek napsal 01.05.06 v 16:53

Zdarec,<br />
regni se na foru o Kentoyich http://kentoya.ic.cz/forum/<br />

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 29.04.06 v 08:38

Mirku, ja mam manual k Lifanu 200 (coz je prakticky totez), ale jen v anglictine. Ale je to jen par stranek, moc se toho nedozvis, vyznam ma mozna schema elektriky (pokud plati). Zadny podrobny manual asi cinani k tomu nedavaji. I kdyz dovozce by mel neco mit, musi vedet, jak servisovat a opravovat. Pokud chces, muzu poslat emailem. Proc sem tu svoji motku neukazes?

XT-MOTO
XT-MOTO napsal 26.04.06 v 06:31

čau ,neumím se v tomhle moc ještě pohybovat,jsem zaregistr.jako mira(id-24056)achtěl bych tě nebo i vás ostatní poprosit o okopírování manuálu k triggerovi 200 a poslání mejlem nafocené nebo třeba poštou-komukoliv díky předem jinak jsem s ní spokojenej-jen mi pořád chyběj ty zadní stupačky a bovden k tachu(ale když vás tak poslouchám tak aby mi vůbec k něčemu byl),vše objednávám přímo v kentoya praha a trvá to už snad měsíc zatím čus

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 25.04.06 v 07:42

Uz to tady bylo: tachometry u techhle cinskych motorek hrube promeruji, overoval jsem si to GPS-kou. Je tam asi 30-35% chyba, tzn. ze kdyz ukazuje 130 (coz nelze presne stanovit, protoze rucicka tachometru hodne kmita), tak motorka jede ve skutecnosti neco mezi 80 a 90 km/hod. Nameril jsem s vetrem v zadech skutecnou maximalni rychlost 115 km/h, pricemz tachometr ukazoval dost pres 160 (coz je maximum). V 16-ti snad muzes jezdit max. na 125-ce, ne? Takze Na Trigger 200 legalne nesmis. Jestli ma cenu ji kupovat je dano hlavne tim, kolik mas penez. Ja cinu mam taky, ale bojim se s tim vyrazit na delsi cestu,uz jsem parkrat zustal na silnici. Na kratke cesty jeste ujde, ale znovu uz bych to nekoupil.

napsal 23.04.06 v 12:55

cau lidi odpovezte mi na mail pls: Ma cenu si kupovat kentoyu trigger 200?? kamoska rikala ze z ni vytahne 130km/h a tady pisete ze to jede 90 a z kopce 100 tak jak to je?? a jaky je vas nazor na tito motorku?? jo a muze byt na 16lete papiry?? pls odpovezte

napsal 22.04.06 v 22:53

cau lidi chci se zeptat jakyho 4-takta by ste mi doporucily na papiry?? vubec nevim<br />

napsal 21.04.06 v 06:47

mám ji asi měsíc,otevřenou,s drapákama,trochu už označkovanou po prvním maj.,zatím celkem O.K.,mám rozetu do pomala a budu mít i do rychla(+- 5 zubů)tak to zkouším,ZHÁNÍM ALE NĚJAKEJ MANUÁL nebo něco podobného(třeba copy),nevím ani kolik mám koupit do motoru oleje nebo jakej do toho přijde řetěz

Trigger
Trigger napsal 26.02.06 v 12:30

to je pravda... a když chceš můžeš si na ní udělat hodně věcí sám...

kmx-125-FMX-650
kmx-125-FMX-650 napsal 23.02.06 v 20:19

Si myslim že to není vůbec špatná motorka a za ty prachy nová mašina+servis+záruka-to je p pohodě.

bohoush napsal 22.02.06 v 19:17

dík

Trigger
Trigger napsal 20.02.06 v 11:48

máš ji opravdu pěknou....

bohoush napsal 11.02.06 v 16:34

Dle papírů ma 14 koní. Je ale zpřevodovaná do pomala, takže má relativně sílu (před ní jsem jezdil na jawě 250 a když pak sedl na kentoyu, myslel jsem, že mi utrne ruce ).<br />
Docela mě pobavily komentáře u stopětadvacítkových modelu a to, že s ní jezdí hodně přes 100. Já z 200 vymáčknu na rovině těch papírových 90 (z kopce i tu 100).

Kubeja
Kubeja napsal 11.02.06 v 11:35

Určitě to nemá výkon jako japonec 125ccm...Za ty prachy bych si radši koupil bazarovýho japonce

smazany14534
smazany14534 napsal 11.02.06 v 11:01

nj ale stejne to muzes mit az od 18ti a to je na zacatek docela pozde...no zajimalo by me jaky to ma vykon kdyz je to 200

napsal 10.02.06 v 22:34

cital som tu clanok ako sa mnaik na tom vybral do afriky No pre mladych zacinajucich vhodna volba.