Triumph Tiger 1200 (2012)

Vlastník MajklS
Vloženo 1.10.2012
Aktualizováno 10.12.2016

Moped koupený v září 2012, v DK auto-moto, (první oficiální zástupce motorek Triumph v ČR).

První dojmy - První dojem byl, že bych mohl sedět výš, řídítka a stupačky o.k. Posed mne po 5km již přišel v pořádku a Explorer mi připadal jak ušitý na míru. Nemusel jsem si na nic zvykat, vše sedlo, tak jak bylo vysněno. První dojmy byly o motoru. Jak je všude kolem psáno, je to přesně dávkovaná paráda.

Doplňky na motorce - dokoupeno:
kryty a vyhřívání rukojetí,horní-dolní padací rámy, mlhová světla, zvýšené plexi, hliníkový kryt pod motor, tank pad, držák navigace (Givi), top case (Givi), hliníkové boční kufry (Big Husky EVO4+pet+kanystr), ucpávka středu zadního kola (prý moc děr-říká moje paní), enduro stupačky, zvýšení řídítek, páčky, bi-xenony, usb zásuvky, drobné dodělávky :)

Mopeda jsem vyhlížel od prvních zvěstí o výrobě velkého endura od Triumphu. Tak jsem se nemohl dočkat výstavy v Brně, kde nám byl představen. Ovšem, přišli jsme pozdě, mopeda si pokoupil prý slovenský dealer, tak jsme ho nemohli ani posedět, osedlat a porovnat tak s naším, již 10let sedlaným naháčem X11. Zkusil jsem konkurenční endura, hltal jsem zahraniční testy a vše kolem, až přišel čas a z DK moto nám Explorera půjčili. Naložil paní a vyrazili. První dojem byl, že bych mohl sedět výš, řídítka a stupačky o.k. Posed mne po 5km již přišel v pořádku a Explorer mi připadal jak ušitý na míru. Nemusel jsem si na nic zvykat, vše sedlo, tak jak bylo vysněno. První dojmy byly o motoru. Jak je všude kolem psáno, je to přesně dávkovaná paráda.Elektrovychytávky, jsou v dnešní době očekávané + nějaká ta třešnička. Vzhled, to je to, co nás též oslovuje. Triumph, známý spíše svým retro stylem do toho řádně vykročil svými novinkami a dostal nás naplno! Na Triumph dnu v Praze, paní viděla tváře Explorerů s mlhovkami a její unešení z jízdních vlastností i vzhledu bylo dovršeno. Přání vyslyšeno a hltáme dál skvělé jízdní vlastnosti a užíváme si ujeté kilometry naplno.

Brodic
Brodic napsal 16.07.17 v 15:34 10b.

pěkný kousek, tak ať ještě dlouho dobře jezdí!

Toman87
Toman87 napsal 10.12.16 v 12:30 10b.

Parádní Triumph

johnyboy
johnyboy napsal 05.01.16 v 21:50 10b.

...když jsi mě dnes tak pěkně odvezl, tak to máš za 10 !

ventil89
ventil89 napsal 03.09.14 v 01:34

Potkal jsem, viděl jsem. Pěkná . Když jsem se po rozhovoru s majitelem dozvěděl co všechno má za sebou. Nemá chybu

Elia
Elia napsal 15.08.14 v 19:51