Honda NTV 650 Deauville (2001)

Vlastník frigo
Vloženo 27.9.2012
Aktualizováno 8.11.2013

Moje další Hondička, tentokrát cesťák "Dóvilka". Přechod z choppera naprosto bez problémů, batůžek má větší pohodlí. Šlape jako hodinky, ovládání vynikající, výkon dostačující, doufám, že pár let spolu vydržíme.

První dojmy - Dá se říci, že padla do ruky velmi rychle. Jsem spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych všem , kteří hledají relativní pohodlí na dlouhé cesty. Na věku asi nezáleží, ovšem kdo chce jezdit přes 200km/h, tak musí jít do jiné motorky.

Doplňky na motorce - Dal jsem pouze kryty páček.

Tato Honda má rok výr. 2001 a byl jsem překvapen v jakém je perfektním stavu. Mám ji teprve od 19.9.2012 a najel jsem zatím něco přes 400 km.
První dojmy jsou velmi dobré. Měl jsem obavy, že mě budou bolet nohy, ale není tomu tak. Po 380 km jsem se cítil naprosto v pohodě.
Dóvilka je pružná, musí se více točit než chopper, ale to je jasné. Po prvním tankování
to vypadá na vynikající spotřebu. - ujeto 267 km a dotankoval jsem 11,17 l.
V příštích letech plánujeme delší cesty, a to byl vlastně důvod ke změně.
Zatím není více, co bych dodal, až přibydou km a zkušenosti, tak je sdělím.
Tak máme necelý rok za sebou.(toto píšu 21.8.13) Nejpodstatnější zkoušku složila cestou do Norska. 4200 km bez nejmenších problémů. Batůžek je spokojený a vydrží nyní bez reptání i 600-700 km. Naložená šlapala velmi dobře. Co se nevešlo do kufrů, dalo se na nosič.
Ovladatelnost během jízdy velmi dobrá. V malé rychlosti nebo při otáčení je třeba dávat větší pozor. Kamarád vyrobil tempomat, který se osvědčil hlavně při jízdě po
dálnici přes Německo. Spotřeba při plném naložení 4,9 l.
Jsem přesvědčený, že kdo chce nenáročnou spolehlivou motku zvolí Hondu Deauvile.

nekarlos
nekarlos napsal 09.05.13 v 17:27 10b.

pěkná ntv...

komínos
komínos napsal 11.12.12 v 11:17 10b.

ještě jednou jasný,plnej počet

komínos
komínos napsal 11.12.12 v 11:16

Deuvilka je dobrá motorka,takovej držák,tak trochu ji znám,dávám za skvělou volbu jasných 10 boďíků

Hog
Hog napsal 04.12.12 v 20:59 10b.

Móóóóc pěkná "Hog"

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 25.11.12 v 14:57 10b.

Jo jo, taky jsem přešel z čopra na Deauvillku a spokojenost veliká. Ve dvou, rychlostí kolem stovečky mám spotřebu 4.2. Krása