Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník Gasonline-4ever
Vloženo 22.9.2012
Aktualizováno 22.9.2012

Při při prvním pořádně přidaným plynu jsem se ocitl v jiném světě v tom ve kterém jsem chtěl být už od dětství. Už o tom nečtu jenom v motohousu, ale už to i zažívám a miliju to :D !!!

Po několika dlouhých letech každodenního snění a přemýšlení jaké to je jezdit na "velké" motorce jsem se konečně dočkal. Po fichtlech, kroskách a pak i 125 s papírama je to moje první velká motorka. Že to bude Hornet jsem věděl už dlouho. A když už byl řidičák i peníze, tak už stačilo jen vybrat toho nejlepšího. Jediné kritérium byl minimální ročník 03. Pro mne osobně je 03-04 nejhezčí model. S koupí to také naštěstí vyšlo skvěle a tak už stačilo jen začít jezdit :D
Naprosto skvěle a velmi rychle mi padl do ruky a krásně jsme se sžili. To co miluju já tak miluje je i Hornet a to jsou zatáčky. Ty jsem si na něm začal vychutnávat téměř hned. Po nějakém tom najetém kilometru jsem sám zažil to, co všichni píšou a to jsou úzká řidítka. Takže se koupili širší a začalo to být boží ještě víc. Po čtyřech měsících máme najeto 6000 km a pořád se směju do helmy stejně jako na začátku.
Se stále větším počtem najetých kilometrů začala stoupat spotřeba, ale dodnes nevím kolik vlastně žere, protože to by se na motorce nemělo řešit a tak to neřeším :D . Jde o radost z jízdy a té se na Hornetu dostává řidiči fakt hodně. Takže jestli někdo váhá, já mohu jen doporučit. Jediné od čeho jsem očekával o něco více je účinnost přední brzdy. Ne, že by brzdila špatně, a čekal jsem více.
Přes zimu proběhne ještě pár úprav a v následující sezoně se snad podaří zažít i nějaké to ježdění na okruhu.

Hanys69
Hanys69 napsal 13.02.13 v 08:18 10b.

Máš to pěkné chlape tak ať ti přinaši pořád jenom radost a do nové sezony přeju hoooodně štastně najetych Km bez nehod

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 05.10.12 v 10:33

pěkný komentář,a je vidět radost z Hornetíka,v černé barvě je nádhernej,tak super zážitky přeji a ať to lítá10b to jasný

Gasonline-4ever
Gasonline-4ever napsal 22.09.12 v 21:54

dík a doufám, že se ještě letos potkáme na zatáčkách

Cook
Cook napsal 22.09.12 v 21:49