BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník DOMINATOR
Vloženo 19.9.2012
Aktualizováno 12.1.2016

Tak tohle je motorka o ktere jsem si řikal že si ji nikdy nekoupim a je doma!!!

První dojmy - Tak s r1200gs jsem se celkem rychle zžil zatim nemam moc co bych vytykal jen je velky nesmysl přepinani blinkru to mě dost vytači!!!

Zatim co mužu hodnotit je jen to že stav motorky se rovna motociklu co ma najeto max 5tis km koupil jsem ji z několika duvodu 1- ma mit velkou životnost 2- je skvěla spotřeba paliva, 3- je bezkokurečně největši co se tyče prostoru pro 2 jezce 4- je to enduro!!! ostatni napišu až něco najedu.
Tak je to tu najel jsem prvnich 2000km a dojmy jsou jednoznačně kladne cestovani ve 2. 100% pohodli pro oba což jsem do posavad neznal spotřeba se mota ve 2 kolem 4,5-6l hodně zaleži na stylu jizdy ale vubec nezaleži na tom kolik toho vezu jestli 100 nebo 200kg. Přišti rok věči plány tak uvidime.

Tak 2013 na gs zatim najeto 13tis km a musim řici že max spokojenost, delši trasy italie,chorvacko, slovincko hory a všude super i přes extremni teploty co se tyče čr tak taky jsem toho už dost pojezdil a všude na všech cestach nebyl problem co se tyče jizdy ve 2 + kufry tak gs překonalo moje očekavani na vykonu neni znat na spotřebě taky ne a co se tyče podvozku tak super i když to dost přikladam upravenemu podvozku od OHLINS musim doporučit o proti seriji 200% lepši hlavně pro věči zatiženi idealni!! Jinač jsme skoumali itali,chorvatsko,slovincko hory a plno dalčich výletu motorka vše na jedničku

Tak 2014 výměna oleju,gum, destiček,seřizení a jede se 2014 jsme hodně skomal čr co šlo, žádne delší zahraniční výlety neproběhly i tak najeto cca 10 tis km absolutni spokojenos jen kladné zažitky!!

2015
Klasika zima mirná tak se jezdí co to jde jinač výměna oleje seřízení ventilu a čeká se na výlety...letos po hlavním výletě Rumunsko, navštívene země po ceste slovensko,madarsko rumunsko srbsko rakousko cca 3000km vše bez problému počasí bylo víc než teplé, jinač pocestovano ještě 900km po čr s přitelkyni kuks, jičin ,prachovské skály, jižní morava která se ještě určitě odehraje na ukončení sezony celkem najeto zhruba 7-8tis km.

Biaggio
Biaggio napsal 27.11.18 v 18:51 10b.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 07.02.18 v 12:58 1b.

Tak tohle jsi fakt kupovat neměl Bohužel nejde dát 0 takže za 1bod

raser
raser napsal 18.01.16 v 13:41 10b.

Tahle věta sedí: "Tak tohle je motorka o ktere jsem si řikal že si ji nikdy nekoupim a je doma!!!" Jsem na tom stejně s tím, že doma ještě není, ale koupená už ano

Jinak super barva

cebeer
cebeer napsal 14.10.15 v 16:50 10b.

Nestárnoucí držák. Přeji hodně pěkných zážitků.

Nagash
Nagash napsal 10.09.15 v 21:19 10b.

Pěkný kousek, přeju spoustu pohodových výletů