Honda CBR 1100XX Blackbird (1998)

Vlastník Jirke
Vloženo 4.9.2012
Aktualizováno 19.4.2013

Na sklonku sezony nadesel cas na nakup stroje. Ted byla rada opet na silnicni stroj (jak uz to u me chodi - jednou enduro, jednou silnice). Blackbird je sam o sobe pojem a mozna uz i legenda.

Motorka koupena od bejly - v pohode ...

První dojmy - Mam ho 2 dny, ujeto 300metru :) Je originalni, bez doplnku, snad v dobrem stavu. Je na nem neco malo k vylepseni, z kosmetickeho a estetickeho hlediska. Mne jde hlavne o to zvladnout ty kone, protoze jsem takhle silnou motorku nikdy nemel. Ale udajne neni zaludna, takze se tesim na klidnou projizdku a snad si porozumime ;)

Po tejdnu a asi 100km potvrzuju - neni zaludna, na prdel se mi jeste nepostavila, brzdy super...a budu shanet ucpavky do vyfuku a nebo budu chtit vymenit za originaly. Takhle se s tim neda moc rozumne cestovat :)

Spotreba vychazi na cca 7 a je v tom jak mesto, tak jizda solo i ve dvou rozumne i sportovne.
Libi se mi pevnej podvozek, kterej "unese" i dva ne moc maly lidi a nerozhazi ho to. Moje prvni motorka, ktera s timto nema problem.

14.10.2012 - poprve v "terenu" provereny namiru vyrobeny ucpavky (viz. foto)...jsem maximalne spokojen, ma to peknej zvuk, ale nerusi to a neunavuje !! Nova spotreba 7,4. 90% jizda ve dvou svizne..

16.10.2012 - tak ohledne vejfuku dalsi zmena - ladaky uz nemam, vymenil jsem je za originaly. Mam lepsi pocit kdyz je motorka v originale.
No a na zimu planuju upravit vzhled kol...

5.2. 2013 - Zdravim v novem roce. Trochu novinek - jak jsem jiz psal, mam original vyfuky, dokonce s KATalyzatorem, ale na ulici jsem s nima nebyl. Jedno uza 3 tejdny si jdu poslechnotu motor do garaze. Mam od listopadu predni ciry blinkry v zrcatkach, ktery jsem koupil na ebay, staly myslim 650,-... U nas se tenkrat sehnat temer nedaly, dnes stojej 1500,-. Resim sklicka zadnich blinkru a zadni svetlo. Tyhle veci ty motorce pridavaj strasne vek. Jeste jsem sundal zavazicka, ktery jsem vylestil do kovoveho lesku. Vsechno to jsou detaily, ktery ve finale udelaji velkou paradu a motorku ozivi. Chtel jsem lakovat kola do stribrna, ale kaslu na to.. Black must be black, udelam jen feflexni prouzky na limce kol, jako na TDM, obuju dozadu novou pneu (zustavam u osvedcenych Michelin Pilot Road) a budu se tesit na prvni provetrani. A jinak uz se na ni prihlasil kupec, aniz bych ji nekomu nabizel... ;)

21.3. 2013 - Nakonec je nova i predni pneu, dorazily zadni kourovy sklicka blinkru a decentne jsem zvyraznil kola mymi obylibenymi reflex prouzky. Tak snad uz jen vymenit volej...nalestit...a nepolozit !

19.4.2013 - prodano novemu majiteli a ja vyhlizim cenduro :)

motorkar123
motorkar123 napsal 21.03.13 v 22:05 10b.

Přesně za tím mostkem, co máš tu fotku, jsem kdysi málem složil Hayabusu na písku :´- ˇat šlape a bez nehod!

SensationBlaack
SensationBlaack napsal 12.10.12 v 09:49

Paknej zachovalej BlackBird at slouzi

Piwell
Piwell napsal 17.09.12 v 19:59

Tý jo, hejno ptáků. Tak ať to lítá