Harley Davidson XL 883L Low (2010)

Vlastník Dalish
Vloženo 3.9.2012
Aktualizováno 8.8.2016

Není to sice žádné monstrum,ale konečně se mi splnil můj sen a už je jen můj Harley-Davidson.Určitě ještě bude pár úprav,ale i tak jsem šťastný.

První dojmy - Jezdí se mi fajn.I při mých 185 cm mi nepřijde vůbec malý.Teď přes zimu mám nějaké plány na malé úpravy.Zvednout řidítka,zvednout nádrž,pořešit přední a zadní světla a udělat sólo sedlo na pružinách a nevím co mě ještě napadne a na co budou korunky.

Doplňky na motorce - Tak jsem přes zimu trošku kutil.A dávám sem pár fotek.Neměl jsem ty nejlepší podmínky,jen vrtačku,brusku ,pár klíčů a nápadů.Nechám posoudit vás,jak to dopadlo.Výfuky Vance Hines,otevřené sání,přehraná mapa Race HD,vzadu snižovací kit,sólo sedlo na pružinách(spíchl jsem si ho sám),zvýšená nádrž a kabeláž pod ní atd.

Naposledy jsem seděl na motorce asi před patnácti lety.Byly to jawy 175,250,250 se sajdou a teď jsem se konečně dočkal.Koupil jsem starší,lehce upravený a trošku padlý (jen kosmeticky).Zvuk je krásný,mou metrákovou maličkost uveze a nebál bych se bez problémů i delší cesty.Na našich děravých cestách si občas poskočím,ale i tak je to super.Jinak jen k tomu,že je Sportster Low pro menší postavu,já měřím 185cm a nemám s tím nejmenší problém.Motor po každém nastartování zní úplně jinak,trošku si na to ještě zvykám,ale je to Harley a tak jsem si to představoval.Snad časem potkám pár pohodových lidiček,kteří se nikam neženou a užívají si to jako já.Hlavně přeji všem hodně km bez nehod.Přidávám jen takový poznatek.Rozhodl jsem se vyměnit olej v primáru,seřídit řetez a spojku.Sundám víčko pro kontrolu řetězu,ten byl tak volný,že klepal do víka.Seřídil jsem ho,vemu baterku a koukám dovnitř a nevidím žáden olej.Tak sundám víčko na dolívání oleje a on tam na dně jen asi půl centimetru něčeho,spíš jako hnědé bláto.Vyteklo toho asi půl deci.Seřídil jsem spojku,nalil nový olej a jezdím.Najel jsem,co jsem ho koupil v tomhle stavu asi 800km a měl asi velké štěsti,že se nic važného nestalo a nepoškodilo.Ještě jedna věc,zkoušel jsem na dálnici max.rychlost a jel jsem 170km a myslím,že by ještě o deset až patnáct rychleji jel,ale už jsem neměl odvahu.Přece jen to není motorka stavěná na rychlost.Tak zatím z poznatků tolik.

Hříbek
Hříbek napsal 08.08.16 v 22:04 10b.

vypadá parádně

WVigo
WVigo napsal 08.08.16 v 20:50 10b.

Parádní práce

Patrik80
Patrik80 napsal 08.08.16 v 18:59 10b.

velmi pěkná, 10b, mužu se zeptat jak je to pružinové sedlo pohodlné, zda se dá ujet i delší trasa? dík

findejs1310
findejs1310 napsal 08.08.16 v 18:30

Brutus

joel
joel napsal 25.12.13 v 22:05

Svezl jsem se na různých motorkách a zatím bych neměnil.