Harley Davidson XL 883L Low (2005)

Vlastník Millton
Vloženo 29.10.2017
Aktualizováno 6.5.2020

Legendární Harley Davidson Sporster

První dojmy - První dojmy byli úžasné, narozdíl od mé předchozí 125, má sílu jak hrom. Motor se pod váma třese a prská že jde doopravdy cítit jak si sám tu jízdu užívá, holt jsem tomu naprosto propadl.

Motorku bych doporučil pro - Tak určitě pro lidi, co touží po HD a nechtějí vyhlásit bankrot. Dalo by se říct že bych to doporučil i začátečníkům a děvčatům. Motorka je zábavná, hravá a dost vám odpustí.

Doplňky na motorce - Sedlo Le Pera Cherokee, koncovky výfuku Python 2.5, řídítka Biltwell Frisco, stupačky spolujezdce z e-baye, boční brašna, pneumatiky Shinko Super Classic.

Tak pochopitelně jak se občas říká, "Nebrzdí, nejede, je těžká, tvrdá ... prostě samé kladné vlastnosti" ;) Tak zase to není uplně pravda, není to žádná raketa mezi nohama, ale po zatáhnutí heftu zkrátka letím dopředu a to mi tak nějak stačí, po zmáčknutí páčky na pravé straně řídítek, rychlost klesá, to je taky fajn takže co řešit?
Odpružení je sice tvrdé, ale i přesto jsem spíš přemýšlel o snížení než zvýšení, zkrátka je to stylovka a srdcovka, žádný dvoumetrový enduro.

Nejlepší na jízdu kolem komína, rád s ním jezdím po Praze, kde se díky velikosti a ovladatelnosti vcelku svižně proplížím mezi auty. Už mam za sebou i delší vejlety a tam jsem pocítil že by jsem uvítal pohodlnější křesílko, zkrátka je to sedlo moc tvrdý.

Přes všechny nedostatky i klady vám stejně řeknu tu frázi, kterou většina motorkářů nesnese a to je "Je to Harley, srdcovka, to nepochopopíš dokud se nesvezeš"

Takže tak ... :)
A úpravy? Budou.. budou..

No a je to, sedačka s bobkem pro spolujezdce, stupačky, koncovky výfuku a řídítka. Chtěl bych říct že jsem spokojen ... ale znáte to, člověk si vždy něco vymyslí :D

Poslední upgrade je sedlo Le Pera Cherokee a pneu Shinko Super Classic viz.

Adamcajel
Adamcajel napsal 28.03.20 v 20:26

Hustý kladivo bouráku Tome

To-ma-s
To-ma-s napsal 29.11.17 v 14:04 10b.

Brusíno
Brusíno napsal 31.10.17 v 07:21 10b.

zain1
zain1 napsal 29.10.17 v 16:21 10b.

parádní HD

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 29.10.17 v 15:14 10b.

Super gratulejšn.