Harley Davidson XL 883N Iron (2009)

Vlastník TimorMors
Vloženo 30.8.2012
Aktualizováno 30.8.2012

H-D Iron nevyniká výkonem ani špičkovými jízdními vlastnostmi ale má koule a charakter a to se mi na něm líbí.

Irona mám první rok , je dovezený z Anglie r.2009, asi právě pro to jsem objevil nepatrné známky koroze, ale to se dá snadno odstranit. Je to docela malá motorka, ale má slušnou váhu . Pro menší kluky a odvážný holky ten správný stroj.Borci nad 190cm by se na něm asi trápili. Motor má dobrý zátah v nízkých otáčkách v rychlostech nad 100km/h to již žádná sláva není. Přední brzda dostačující , zadní brzdí docela dobře. Vybrace motoru docela příjemné je to H-D, Mám na něm doplnkový výfuk a zvuk nemá chybu je to docela rachot. Méně příjemnou stránkou je docela tvrdé sedlo,tedy u mne dvousedlo pro partnerku je to docela očistec , ale zase se vás musí dost aktivně držet a tím může být nedostatek vyvážený.Doporučuji v brašnách z těchto důvodů vozit skladný kokosák pro případné stopařky co mají dost odvahy.Co ale nelze amíkům odpustit jsou přední tlumiče, to je tragédie vážím 75 kg a při najetí na menší díru jdou na doraz , to je výrazný nedostatek tohoto stroje. Přes zimu do nich půjdou silnější pružiny a snad to bude v pohodě , možná časem vyměním i zadní a nechám provést vystlání sedla gelovou vložkou. Měl jsem japonce Honda Vf 750 Magna , dobrý stroj velmi výkonný cruiser ale Irona mám radši ta motorka má něco do sebe .

AlaHD
AlaHD napsal 09.09.12 v 22:07

dobrý výběr,sportster má nezaměnitelně krásný zvuk 10bodů

ZuzkaSK
ZuzkaSK napsal 04.09.12 v 12:20

super mašinka, ktorá aj mňa oslovila takže veľa šťastných kilometrov

KATO666
KATO666 napsal 31.08.12 v 14:56

SAMOZŘEJMĚ 10B §§§

KATO666
KATO666 napsal 31.08.12 v 14:55

SUPER STROJ CHLAPE - DOBŘE JSI VYBRAL !!!

harly27
harly27 napsal 30.08.12 v 22:19