Honda CRF 250L (2012)

Vlastník salieri210
Vloženo 26.7.2012
Aktualizováno 27.7.2012

Po 12 letech návrat,moje první nová motorka,(stará zetka uz má 60 let)

Čekal jsem na ni od podzimu loňského roku,dnes konečně doma,zatím testuji najeto pouze 50km.Motorka koupena v Motomo Břeclav.Koupil jsem ji hlavně na dojíždění do práce,menší ježdění v okolí (jak se u nás říka ,abych měl na čem jezdit králíkům na jetelinu).No a hlavně už jsem nechtěl trápit stařenku (ČZ-150C).

Něco málo k recenzi-je podstatně větší a robustnější,než vypadá na fotkách,je celkem vysoká (já mám 185cm) takže v poho,je lehká 144 kg.Motor upravený CBR 250R snížený výkon na 17 kw ale větší krouťák od nižších otáček.Má dobrý zvuk (řekl bych ze na 250az dost dobrý.Kuknul jsem do servisky.první prohlídka po 1000 km,další seřízení ventilů po 25 000 km (hmm netroufají si hodně?)

Klady-cena, ovladatelnost,jednoduchost spotřeba

Zápory-nečekejte žádné modní výstřelky jako je ukazatel zařazené rychlosti, motocykl nemá ani otáčkoměr což si ale myslím že je škoda a že na digitálním displeji by to nebylo tak složité při výrobě přidat .Co mě ale opravdu štve je strašně malý prostor na uložení dokumentů,lékárníčky(já ji tam snad nenarvu)

Jo a taky mě naštvalo když od dubna měla honda oficiální cenu 99 900 a 4 dny před dodávkou Honda zdražila na 106 900.Bohužel jsem ji neměl předem objednanou ,protože jsem ji chtěl vidět ,takže 7 000 navíc jen tak se mi zdá dost.

,Tolik asi první informace,jinak podrobnější recenzi napíšu až něco najedu,zatím si neodvážím hodnotit,chystám se v pondělí na registr tak snad bude šlapat a podaří se mi ji hodit na značky.

SuperSic58
SuperSic58 napsal 11.11.13 v 08:21

Super stroj Přijď pokecat na naše vlákno věnované crfku a ostatním dualsport 250kám a poděl se o zkušenosti, máme tam už docela obsáhlou debatu o mnoha věcech kolem týhle moto, čím víc informací, tím líp pro nás všechny
zde odkaz

Sagitárius
Sagitárius napsal 12.04.13 v 20:04 10b.

těšim se až přidáš víc info o mašině a o tom, co si s ní všechno podnikal vypadá moc pěkně, doufám, že bude jednou parkovat i u mě na zahradě

task71
task71 napsal 27.01.13 v 14:11 10b.

Hodně kilometrů bez nehody

salieri210
salieri210 napsal 01.11.12 v 10:51

jj

blackstyler
blackstyler napsal 23.09.12 v 18:34

Neděláš náhodou v Kyjově ve sklárně?? Vídávám ji tam stávat v ohradě...