Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník ptr_skr
Vloženo 18.7.2012
Aktualizováno 14.5.2020

Zelená, docela velká, přitom relativně lehká, šestka se 130hp. Na ježdění do práce nebo pro rohlíky to stačí.

První dojmy - První dojmy byly spojeny s tím, že jsem nebyl zvyklý na široké gumy a neuměl pořádné countersteering a tyhle věci... ale to jen do doby, než jsem poznal Keitha Coda, který mi všechno řádně vysvětlil :D :D

Je se mnou už 4 roky, využívám ji spíš cestovně, žádné velké lítačky, občas do práce, nebo když se jede na motočundr, tak beru ji... na sportovní motorku je opravdu pohodlná. Dojel jsem s ní i do Francie, ačkoli 500-600km denně je fakt limit :]

Teď jsem překonal 56000 km. Fakt je, že okolo té 50tky začínají odcházet díly, u kterých se to čeká - tz. gufera vidlic, ložiska krku, rozvoďák... to všechno nedávno vyměněno. Jinak naprosto spolehlivá mašina...

Co odešlo, a odejít nemělo, bylo servo výfukové příruby.. ne že by se s tím nedalo jezdit, ale červené kontrolky nemám rád.

Jo a vyměnil jsem původní přední třmeny Tokico za Nissiny z zx6r 2012, což je opravdu solidní změna. Ty původní byly fakt "bláto".

Jinak té motorce není fakt co vytknout

Limiter
Limiter napsal 14.05.13 v 18:50

krásná

Ctenar
Ctenar napsal 03.12.12 v 19:51 10b.

Moc hezká recenze. Velmi rád si přečtu pokračování třeba v deníku. Jinak motorka je dobrá volba.

vav_rat
vav_rat napsal 27.08.12 v 10:00

dost dobrý počtení! kawa je kawa

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 02.08.12 v 13:03