Kawasaki EN 450 (1985)

Vlastník osel59
Vloženo 4.7.2012
Aktualizováno 6.7.2012

Kawasaki EN 450 je malá, ale velmi na svůj obsah dravá !

celkem bezproblémový stroj, nikdy mně nikde nenechal kromě opravy nebo spíš
výměny starteru / z GPZ/, nebyl problém ho sehnat, tyhle motory bijou ve více druzích Kawy. Kdo ji nezná, toho udiví rychlý start a zároveň na svůj obsah dravost
a zátah, který končí někde okolo 150 Km/h. Náhon řemenem naprosto super věc
je tichý a nenáročný. Je faktem, že si musí jezdec pohrát s šesti kvalty, ale je to věc zvyku. Rám je klasický naháč až na záklon vidlice, přesto v zatáčkách poměrně klidná bez kroucení a jiných nešvarů, asi by jí přesto prospělo lepší odpružení, ale to se dá řešit.Pokud někdo touží po chopperu a má srdce silniční , tak je to
ideální stroj, i když obsahově dnes pro" ženy" dokáže prohnat šestistovové naháče. .

Jo, ještě příběh této Kawy, cena uvedená je z roku 1997, pak jsem ji prodal a v průběhu času prošlo mnoho mašin, přesto jsem vzpomínal ! na černou Kawu.
Jednoho podzimního večera jsem probíral net /2009/ a uviděl zbídačelou moji práci, / nechť bývalý majitel promine/, druhý den jsem pro ošklivé kačátko mazal na kraj světa.Koupil jsem ji zpět za směšný peníz a rok pracoval.Nutno podotknout, že když mně viděla nebyla uražená a vrtěla výfuky. To je jenom pro ty co prodali a mají ji stále v duši.!!!

Lianxing napsal 18.01.16 v 13:27

Prosím mohu poprosit o vaše telefoní číslo :) kupoval jsme od vás motorku a potřebuji se na něco zeptat :)

Lianxing napsal 18.01.16 v 13:26

Lianxing
Lianxing napsal 18.01.16 v 13:25 6b.

BaluJarda
BaluJarda napsal 14.07.12 v 08:19

Hezká Kawa ,máš to za 10
Přeji jen samou pohodu v sedle

pajapaja
pajapaja napsal 07.07.12 v 22:07

poctivý železo,tak ať dlouho dělá radost