Kawasaki EN 450 (1987)

Vlastník glassmaster
Vloženo 7.2.2008
Aktualizováno 8.2.2008

Svižný a silný chopper hnaný řemenem. Je plně otevřený na 47 kW ale v TP zapsáno 20 kW.Je to tahoun s kterým vždy vyjedu z křižovatky jako první a přitom se spotřebou dostanu i pod 4 lytry. "S JAREM BUDE K PRODEJI TAK JESTLI SE LÍBÍ DEJTE VĚDĚT"

Yamaha XV125:

Tak Virago jsem měl moc rád. Sice se na něm ve dvou nesvezete a na větší akceleraci radši nemysléte, ale zato na svůj obsah vypadá velmy dospěle a je nenáročný na spotřebu. Jen by se hodily předstupačky aby byly kam dát nohy.

Kawasaky_EN450:_

S kavinou jsem nikdy neměl nějaké vážné problémy jen malé související s jejím stářím (holt je to už babička a tak má své mouchy jako třeba nutnost nově udělt sedlo, vyměnit těsnění palivového sistému, dát nový sportovní filtry a udělat GO startéru). Na kavinně mám i pár doplńků jako chromové rukojeti, brašny a rolku a v současnu jsem dal řezat postranní kryty z leštěného nerezového plechu.

Vyjížďky:

Každé léto jezdím s přátely na vyjížďky po okolní ale i na srazy, nejčastěji do Pekelnejch dolů :)

BaluJarda
BaluJarda napsal 26.01.09 v 22:24

skyair
skyair napsal 23.08.08 v 18:56

až ji prodáš, budeš vzpomínat super kombinace - když chceš jede v jednom něco přes 180, krásně se klopí - nezapře sportovní původ a nebo pohodově 70km/h s baťůžkem na čumendu po kraji. Máš ji pěknou - dávám 10 Vždy OK on the road

glassmaster
glassmaster napsal 31.03.08 v 01:17

Jojo..je to pěknej a poměrně velikej stroj od Kawasaki.Koupil jsem si teď Virago 535 a už vím že mi Kavina chybí

Boža
Boža napsal 23.03.08 v 21:43