Kawasaki EN 450 (1989)

Vlastník PH
Vloženo 16.8.2008
Aktualizováno 16.8.2008

Malá ale šikovná. Dneska už spíš tak pro holku, ale kdysi to byla dospělá motka.

Nedám na ni dopustit, nikdy mne nenechala ve štychu, projel jsem na ní pořádnej kus Evropy. Údržbu zvládne úplně každej jednou rukou a ještě si při tom může číst . Origo náhradní díly se shání těžko, ale když si člověk někde neustele, tak je nebude nikdy potřebovat. Ačkoli se tváří jako chopper, je to spíš stylovej naháč, šestikvalt, potřebuje točit, ale když se za to vezme, je rychlej jako blesk. V podstatě pro jednoho, spolujezdec má málo místa a v táhlejch kopcích to není ono. Moc jich na silnici není vidět, takže zaujme. Když jsem ji v roce '93 přivezl, tak u nás měl málokdo něco přes půllitr, dneska už je to samzořejmě někde jinde, ale pro holku pořád super stroj.

eli600
eli600 napsal 21.01.10 v 12:38

V roce 94 jsem si 450ku pořídil jako první velkou motorku rád vspomínám krásný časi moc nás ještě nejezdilo.

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.01.09 v 17:43

Prostě KAWA ,za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 10.09.08 v 14:41

Musim jenom potrvdit tvoje slova. 9let jsem na ni tez jezdil bez jedineho problemu a vazne zavady.
Karel

skyair
skyair napsal 22.08.08 v 10:22

Ročník i zkušenosti máme stejné. Móc pěkná Zaslouží si 10 bodíků. Ozvi se (ať si Kawy pokecají) Pavel 602313177

Boža
Boža napsal 19.08.08 v 16:01