Suzuki GS 500E (1994)

Vlastník kousek86
Vloženo 2.7.2012
Aktualizováno 8.9.2014

Můj první Japonec a půllitr. Je to prďola, ale zjistil jsem, že to nebude zas tak špatný.

První dojmy - - Dobře se mi ovládá, jen by to asi chtělo širší řidítka...(přes zimu to možná napravím). Je nízká a lehoučká, zkrátka taková hračka. Mile mě překvapila spotřeba a cena náhradních dílů. Navíc je to taková blbu vzdorná motorka, která hodně chyb odpustí a zůstane tak kolama na silnici- osobně vyzkoušeno :D

Doplňky na motorce - Nové budíky, přední světlo, čirá parabola předního světlometu.

Původně jsem chtěl něco jiného a hlavně cestovního, ale peněženka poručila "ne!!! ". Tak jsem začal koukat po jiné kategorii, na výběr toho bylo celkem dost, ale pořád mě to nějak táhlo ke GSku. Kamarádi se mi smáli, že je to motorka pro holky a že nemá žádný výkon a že je to prcek atd... však to znáte, ale já jsem na GSku jezdil autoškolu a co jsem si pamatoval, tak se mi na ní jezdilo dobře. Na mojí i její výšku měla celkem příjemný posez... No a abych to uzavřel- myslím si, že po Jawě bude na to rozježdění bohatě stačit.
- Další sezóna za mnou- GSko určitě ještě alespoň jednu sezónu zůstane v mé garáži.

Pepa66
Pepa66 napsal 05.04.15 v 21:20 10b.

Super volba, je vidět že to máš srovnaný a víš co děláš. Jasných 10 b , loni jsem byl na srazu u vás na Třech studních tak doraž letos na Pegaso sraz do Šatova 29-31.5 2015 Ride for Fun

-pavlík-
-pavlík- napsal 10.11.13 v 13:32

Fialová GS je krásná měl jsem 2 - černou a modrou. Jakkoliv je malinká, tak funguje skvěle! Řidítka neměň, nech ji origo. Při dlaším prodeji se ti to vyplatí

Kozel_84
Kozel_84 napsal 01.04.13 v 21:21 10b.

Máš jí hezky zachovalou. Nikdy jsem na ní nejel, ale určitě bude suprově ovladatelná, vypadá lehce. Pěkná Už aby se oteplilo, musíme někdy vyrazit na vyjížďku.

miki22
miki22 napsal 13.03.13 v 22:39 10b.

Na tuhle motorku vzpomínám rád měl jsem ji ve stejné výbavě, takhle s kufrem akorát červenou. Fialová se mi líbila také. Pár km jsem s ní najezdil, líbila se mi ovladatelnost a spotřeba, byla to má první Japonská motorka v té době se mi to zdálo hrozný dělo.

Pražík
Pražík napsal 07.08.12 v 11:53

Pěkná (10b).
Širší řidítka určitě namontuj, jízda je pak úplně jiná, lepší ...