Aprilia SportCity Cube 300 (2011)

Vlastník steady
Vloženo 21.6.2012
Aktualizováno 16.3.2014

Modrá sériová Aprilia Sportcity 300 se středně vysokým windshield.Skvělý skútr do města a na kratší mimoměstské trasy.

Motorka koupena od FIRMA:A Spirit (Praha 4-Braník) - Dobré.

Aprilia Scarabeo 150: Uviděl jsem Sportcity a chtěl její větší kubaturu a robustnější rám i brzdy.

První dojmy - Sportcity mi vyhovuje od prvního okamžiku stabilitou i motoricky, v jednom i ve dvou.

Doplňky na motorce - Originální kufr a originální velký štítek. TucanoUrbano orig. deka od září do května.

Sportcity 300 Cube je můj první skútr a jsem rád, že jsem sáhl právě po tak dobré kombinaci obratného městského skútru od renomovaného výrobce s rozumným výkonem motoru a místem. Splňuje moje nároky na denní cestování po Praze a bez problémů mě dopraví i do blízkého okolí. Nebojím se s ním jezdit po dálnici, dovolí mi předjíždět aspoň kamiony.
Jako začínající motorkář nemohu srovnávat, ale mé dojmy jsou velmi dobré. Skútr má pravidelný chod motoru s velmi stabilní akcelerací do přibližně 70-ky, kdy se začne prát aerodynamika. Rychlosti přes 100km (tach 115) jsou už nepříjemné. Obratnost je velmi dobrá, od začátku cítím, že mám skútr pod kontrolou. Dva koutouče vpředu a jeden vzadu jsou dostačující pro efektivní brzdění a na kličkování mezi automobily se hodí.
Prostor pod sedadlem se na jetku už nehodí, prostor před koleny je jen pro velmi malé předměty, nesnese ani motolékárničku. Vozím stále kufřík.
Dojezd je zatím méně než tři sta, ale platit tři stovky korun za nádrž místo tří tisíc u auta je prostě paráda

zuzaczech
zuzaczech napsal 22.04.14 v 20:36

Ahoj, nebyla by na prodej ?