Yamaha YZF-R125 (2011)

Vlastník Romma
Vloženo 11.6.2012
Aktualizováno 5.9.2012

moje nejlepší volba,kterou sem mohl udělat když sem vybíral motorku, kterou budu moci řídit s řidičákem A1

Motorku jsem zakoupil 2.6.2012 v motocentru hradec králové. Pak mě čekalo umorné zajíždění motoru, ktere mi trvalo par dní. Tudíž v patek 8.6.2012 sem vyrazil do hradce s 940 najetými km. Když sem přijel do hradce měla najeto 1015km technici provedly garančku a řekly mi že ted už mohu zkusit co motorka umí. Moje cesta domu byla užasná. Už sní mám nadherné zážitky a nádherných 1620 km najeto. Už mám objednane modré led podsvícení modré parkovačky a xenonová světla. A planuju ještě koupit ladáček. Bude to vymazlená motorka . Připadam si sní jak v 7nebi. Kdokolik kolem ni de tak na ní kouká a většinou se i zastavej a dou se podívat. Jednou sem stal u tesca v podebradech a přišly ke mě behem 20 min 4 chlapy a asi 20min se tam vedl debatní kroužek o mé motorce. To vážně zahřálo u srdce. Moje yzfko je jak moje láska i má přítelkyně na ní žárlí. Tak to je zatím asi všechno co bych tu napsal. Prostě sem maximálně spokojen a můžu jí všem jen doporučit. Nejlepší je stejně ta spotřeba ;)...

Tak už spolu máme 8500km. Stále sem nadmíru spokojenej, polepil sem jí bílou carbonovou folii, koupil modré parkovačky a Laděný výfuk Leo Vince Gp II a to je suprovej zvuk. Je to moje holčička nedám na ní dopustit

Tak už mame neco přes 9000 stále nebyl žádný problém , jen proběhla výměna zadních brzdových destiček. Jinak v yamaze mi tam daly xenonové žárovky a modré podsvícení fotky časem dodám. Originální pneu, která už byla sjeta sem vymenil za michelin pilot sporty a místo 130/70 sem dal 130/80 omezovač na tachometru se mi z místo 135 km/h posunul na 142 km/h .Je tam namontované sportovní sání a sportovní filtr.

stále žádná závada. A Na jaře pujde do světa chci R6

yoyo_cz
yoyo_cz napsal 14.08.12 v 19:10

aaaha, tak to nic ... no teoreticky jo, ale máme to docela daleko jak tak na to koukam O.o ... teďka sem začal zas po delší době jezdit trasu " Liběchov - Dubá " a už nechci jinam :)) sice taky to nemam zrovna blízko, ale stojí to za to :)

Romma
Romma napsal 14.08.12 v 15:33

nene to sem nebyl já, ale mohly by sme se jet nekdy projet ;)

yoyo_cz
yoyo_cz napsal 13.08.12 v 21:20

nejel si dneska kolem 19:30 po R7čce směr Praha (kolem letiště) ? myslim ,že sem tě viděl :)

Romma
Romma napsal 13.08.12 v 13:08

Ano jezdím velmi často,ted už jsem to omezil na cca 40 km denně. Koupily jsme si tam tu pneumatiku všichni tři jelikož byly ve slevě za 1700 kč. všechny yzfka , které sou na fotkách u mě na profilu jí mají. Zatím žádnou neplechu nedělá a jede to s ní skvěle.Snad se nestanu učástníkem dopravní nehody ;)

VlastíkPlamínek
VlastíkPlamínek napsal 13.08.12 v 08:02

tak hlavně doufej že se nestaneš učastníkem nehody, jiný rozměr pneu než je homologováno --> vozidlo neplní podmínky pro provoz na komunikaci --> pálka jaxvině ale chápu, rozdíl 7km/h za to opravdu stojí.