Jawa 350/640 (1991)

Vlastník Reddave
Vloženo 7.6.2012
Aktualizováno 4.4.2013

Jawa 350/640 r.v 1991 ...bývalý policejní stroj. Při prvním pohledu,když jsem ji uviděl mne napadlo...Zlaťák

První dojmy - První dojmy...co napsat.Když jsem ji zprovoznil,byl jsem rád,že vůbec jede :-) Stála někde v kůlně přes dva roky a první jízda když naskočila...šílenost :-) Všechno skřípalo,pískalo a říkalo...tohle oprav,tohle vyměň,tohle chce seřídit.Postupem času se to zlepšilo a když tady čtu,že max.rychlost je kolem 120 km/h musím oponovat.Po seřízení karburátoru na radu od známého jsem ji sic né zrovna rád vzal na dálnici...135km/h a šla by víc,ale už jsem se bál aby se to nerozpadlo.

Zlaťáček koupený 7.6 2012 Vzpoměl jsem si na dobu svých 17ti let a prostě jsem ji musel koupit.Stála dva roky v kůlně a po pár hodinách číštění,montování a povídání si s ní,dosáhla vzhledu jaký je na fotkách.Zítra uskutečníme první jízdu a dozvím se v jaké je kondici.
8.6 2012 Včera večer jsem si nařídil budíka,abych vstal o dvě hoďky dříve a mohl se hned pustit do vzkříšení Zlaťáka.Čas 9.00 po dvou letech probuzena k životu.Chvilku jsem si povídal se svíčkama a s elektroinstalací a už si vrní jak za mlada!
8.7 2012 Během posledních dvou týdnů jsem na Zlaťáka moc času neměl,takže dostal jen nový převodový olej,nová zrcátka a jinak proběhlo jen pár hodin čištění.

landis
landis napsal 17.06.13 v 18:56 10b.

Vymazlená jáwka , jasných 10b

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 03.04.13 v 15:46 10b.

hm,s tou barvou je to něco jiného,jinač moc pěkná gratulejšn

Raptík
Raptík napsal 25.08.12 v 22:41

Krásný to stroj. Přeju hodně kilometrů bez nehod.

Dolin
Dolin napsal 08.06.12 v 14:15