Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník Kubíno39
Vloženo 6.6.2012
Aktualizováno 16.6.2012

yzf 125 je už doma :) nakonec vyhrála.

dne 15.6 jsem yzf 125 převzal do svého vlastnictví tak doufejme že mi přinese hodně radosti. A hlavně bez nehod!! A spoustu najetých kilometrů. První pocity jsou dobré motorka mi docela sedí a doufejme že budeme dobře sehraný team. prozatím bych nemám žádné hodnocení časem se to podá snad k tomu dobrému:)

Kubíno39
Kubíno39 napsal 20.06.12 v 13:37

Mefistofel: Dík určitě někam vyrazíme :)

Romma
Romma napsal 20.06.12 v 10:16

ty to nezvedneš na zadní ? :D ti klidně udelam video ;) ve 2 to de lehce... a sám to musíš trochu víc vytočit a umět se spojkou ;)

Mefistofel
Mefistofel napsal 19.06.12 v 23:33

tak gratuluju ... někdy vyjedem ... barva super a prostě to malý yzf-ko je líbivý ... 10b jasnejch

Kubíno39
Kubíno39 napsal 19.06.12 v 12:24

Dík.. máš taky dobrou barvu akorát podovzek neni fakt na naše silnice :X jinak to de. ale nebuď zas pohádkář jak si psal že se to zvedá na zadní: Motorka se zveda na zadní to tam máš na psaný tak to nevím jak si na to přišel ale na 125 je to dobrý svezení chtělo by to tak od 10 kW víc a byla by to bomba

Romma
Romma napsal 17.06.12 v 11:05

hezká, já mám bílou koupenou 2.6 jako uplně novou a sem sní nadmíru spokojen už mám najeto 2700 km :D Sice rychlost je nic moc ale do zatáček padá sama ;) Je sní plno srandy ;)