BMW K 1600 GTL (2011)

Vlastník -Dragon-
Vloženo 6.6.2012
Aktualizováno 6.2.2013

Tak je už doma.Osobně jsem si ji dovezl z BMW Berlín,má najeto 6000km.Zatím jsem ujel pouze 2 km,od baráku do garáže.Pak doplním.

První dojmy - První dojmy byly úžasné,o to ale větší zklamání nastalo po euforii a po první jízdě.Hlavní problém byl asi ve mně,přesedlal jsem totíž z cruiserů.Když jsem jel na dovozovou STK,bylo mi jasné,že jsem šlápl vedle.

Dovezl jsem si ji od oficiálního BMW Berlín,v nejlepší možné výbavě.Tam jsem koupil ještě navigaci a tady padací rámy.Motorka byla nádherná,bohužel byla spíše na sportovní cestování a nechytila mě za srdce.Musím ale také říci,že čím více km jsem s ní ujel tím více jsem oceňoval opravdu kvalitní svezení.Jízdní vlastnosti,brzdy,podvozek,motor,světlo,úložný prostor,komfort - opravdu vše výborné.Dle mého názoru nemá ve své třídě konkurenci.Abych jenom nechválil - řazení bylo opravdu dosti hlučné a také hluk a turbulence byly nad rámec toho co by člověk očekával od motorky této třídy.Prodal jsem ji po ujetí cca 4000 km.Budu na ní vzpomínat v dobrém,byla to další zkušenost.

komínos
komínos napsal 08.08.12 v 10:08

Super mašina ,ať splňuje co se od ní očekává.Přeji mnoho štastných km. .jasně že 10b

Miki_GT
Miki_GT napsal 26.07.12 v 17:28

Pěkná,10b.

XDRBB100
XDRBB100 napsal 16.07.12 v 14:45

To nemá chybu Hodně šťastných kilometrů. 10b

Freeman
Freeman napsal 23.06.12 v 22:18

Tento stroj nema kokurenci a odpustim mu i to, ze to neni boxer Tak spoustu pohodovych kilometru v sedle se stastnymi navraty. Desitka je tam

BESIP_FZ1
BESIP_FZ1 napsal 12.06.12 v 22:42