Hyosung GV 250 Aquila (2002)

Vlastník pa.s.ta
Vloženo 4.5.2006
Aktualizováno 23.7.2020

Super motorka. Skvělý retro vzhled a na 250 docela dobrej výkon (27 k). První dvě sezóny jsem měl problémy s orig. baterií. Výměnou za jinou se problémy ztratily. Měnil jsem čidlo neutrálu - vybíjelo baterii. Jinak je to spolehlivej bike.

První dojmy - Jízda super, padla hned do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych začínajícím bikerům nebo starším pánům na klidné ježdění. Kvůli lehké stavbě také ženám a dámám. No a hlavně všem, kteří moc nevyrostli, protože stupačky jsou poměrně blízko. Vyšší postavy zřejmě budou mít problém se trochu poskládat. Korejci jsou holt přeci jen o něco skladnější.

Doplňky na motorce - kožené brašny, rolka, opěrka, zadní nosič, časem zase něco přibude

Cesty: Bucek, Jizbice, Stochov,

První jízda za slunného počasí. Zpáteční cesta za deště. Oboje zvládá perfektně. Zpočátku jsem se vyhýbal dálnicím, ale zjistil jsem, že zvládá i tuhle disciplínu. Zatím nemám plexi, tak to většinou držím do 110 Km, protože pak už mám dík náporu větru vytahaný ruce jak vopičák.

Concionator
Concionator napsal 03.06.14 v 13:55

Vítej ve skupině!

Geogino
Geogino napsal 25.09.13 v 23:27 10b.

super stroj, případné potřebné díly seženeš na www.hyosungmoto.cz

BikerArny
BikerArny napsal 01.05.07 v 13:24

Parádní mašina , mám taky jednu . Jen by to chtělo víc fotek.

napsal 22.03.07 v 15:50

prosim tě mam problém a jedním válcem při studeným startu nenaběhne a jak se stroj zahřeje tak se sem tam chytne ale ne pravidelně, zkoušel sem svíčky, pístní kroužky atd. už nevím co s tím, poradí mě někdo

napsal 04.05.06 v 21:24

hyosungy jsou parádní