Yamaha YZF-R125 (2010)

Vlastník Domino46
Vloženo 3.6.2012
Aktualizováno 5.10.2013

Podle mě, ideální motorka pro 16 borca, protože je spolehlivá a zábavná. Pro lajky neodlišná od velkých supersportů.

První dojmy - První svezení, mi přišlo trochu zvláštní díky pohledu při jízdě na motocyklu, ale byla to otázka deseti minut, než jsem si zvykl. Na motorsport celkem vysoká. Paradní zvuk, který jen potvrdil. že si ji odvezu domů :) . Průběh výkonu, na který jsem byl zvyklej u dvou - taktu mě samozřejmě taky trošku zaskočil, ale vše je otázka pár svezení .

Motorku bych doporučil pro - Rideři od 16 do 18 let .

Doplňky na motorce - Koncovka výfuky Scorpion, zadní plastový kryt pod sedadlem, proužky motoGP style .

Je to krásnej malej supersport. Opravdu z ní mám pokaždě radost, když ji uvidím. Je mi sice jen málo let, ale zkušenosti sbírám opravdu od malinka a musím pžiznat, že je to pro mně trošku "vysavač", ale pro nezkušeného mladého jezdce je opravdu skvělá. Jezdím s ní každy den do školy a zpět, takže mám osvěčenokaždodenní použití a nevídím problém. Samozdřejmě je to pořád supersport, takže nic pohodlného.Recenze, jaký je motor a ovladatelnost se dočtete všude jinde, ale co bych opravdu zdůrazli je můj laďák, který mění moji motorku pro 90% procent lidí, které potkám na velkej silnej supersport, kterej trhá asfalt :D. Mohu opravdu doporučit výfuk Scorpion, který podle videii na youtube apod. zní asi nejlépe, dokonce chlapi z Yamaha u nás v Brně mi říkali, že ten zvuk je opravdu brutální :) .Co se týče např. spotřeby, což je pro nás mlaďochy důležité..honím to, až je mi ji občas líto, ale víc jak tech 4-5 litrů si to nevezme, takže pohoda.Cokoliv na co se chcete zeptat napište a já Vám rád odpovím.

Dave97
Dave97 napsal 16.09.13 v 19:43 10b.

paráda 10b.

Domino46