Yamaha YZF-R125 (2009)

Vlastník Carpe
Vloženo 18.5.2012
Aktualizováno 30.6.2015

Yama r125- Můj první bajk. Krasavice, Brembo brzdy, slušnej zvuk.
Lepší jak baba (aspoň přes den :D )

První dojmy - super vzhled, parádní brzdy, spojka, na 125 dobrej zvuk i výkon, spotřeba 3 na 100, zatáčky si fakt užívám, učím se a zatím mě vždycky podržela.

+ super vzhled, parádní brzdy, spojka, na 125 dobrej zvuk i výkon, spotřeba 3 na 100, zatáčky si fakt užívám, učím se a zatím mě vždycky podržela.

1.6.2012 -Prvních 1 000 Km
Tak prvních tisíc je za mnou, většinou kolem Brna, nejdelší cesta asi Brno-Třebíč po ,,staré" do kopce bylo poznat, že vypadá jako velkej bajk a auta mi občas uhýbaly, zároveň se projevilo 15 koní, které je skoro nedokázaly předjet :) :)

Asi 2x jsem koukal na twist of the wrist a dost mi to pomohlo. Hlavně counter-stearing, práce s plynem a vjezdy do zatáček.

No more chicken strips ! :D

18.6.2012 -Tak dneska i přes hrozné vedro jsem na sebe navlík výbavu a jel ji trochu protáhnout. Nakonec jsem skončil na jednom prázdném parkovišti a začla být pořádná sranda.
Stupačky jsem drhnul, ale kolena ne, na tom musím zapracovat.

2.7.2012 Motoškola Brno circuit
Absolutně geniální a všem můžu doporučit. Dvě hodiny teorie jsou hned pryč, kdyby takhle přednášeli na škole, byl bych tam od rána do večera. Parkoviště a pak okruh -tři 25min. jízdy za instruktorem. Když jsem jel na začátku skupiny tak to dváca zvládala dobře, ale na ocase jsem už nestíhal. Na závěr 30min. freeride, jako nejslabší kubatura na okruhu jsem si to prostě užíval, ale i tak jsem udělal jednu slečnu na šestikilu :))) Perfektně strávený den a až bude něco většího, tak se tam vrátím! :)

Sleeppy
Sleeppy napsal 25.02.14 v 00:25

Taky jsem měl karamból, já bohužel dopadl hůř.. ale máš ji krásnou i ty fotky super :) 10b.

Marex
Marex napsal 14.08.12 v 22:37

Zdarec draku.
Ten pád bolí,ale hlavně, že jsi O.K. Někdy si dáme ride. Na pohodu. Neboj.

Lukamot
Lukamot napsal 18.05.12 v 23:03

čoveče máš tam pěkný fotky