Suzuki AN 400 Burgman (1999)

Vlastník srsenmaik
Vloženo 16.5.2012
Aktualizováno 18.11.2013

předem musím říct že sem jezdil hodně motorek ale tahle mi sedla nejen výkonem který je na 400ccm až dost ale i luxusem a pohodlím .burgmana sem se vždicky bal prostě skůtr ale není to pravda pohodlí jako prase k tomu samá přihrádka a slušná richlost

První dojmy - motorka je výborně ovladatelná na svou velikost a odpor vzduchu i dost rychlá okolo 175km\H .brzdy jsou abs tudíš pomněrně víc bezpečí ale bacha mají tendenci na štěrku vytuhnout .cestovní štít je dokonalej mam vyklápěcí helmu a zavírám ji až při 120km\H

Doplňky na motorce - na mašině je namontováno vyhřívání rukojetí a sedaček .K tomu bylo přidáno rádio v zadu 2x120w a vpředu 2x80w ,vymněnilo se plexi za větší ,teď už se za plexi nekrčím mam totiž 187cm výšku .Nyní pracuju na držásích kufrů origo mají 3body uchycení moje nové mají bod jen jeden a skz něj je přiveden proud do obrys.světel a smněrovek.též přibyla opěrka řidiče a spolujezdce

něco přes 170 km a pořád ve slušném standardu je pravdou že chopper je chopper ale na delší cesty je burgman je pohodlný velice dobře ovladatelný a přitom velice živý skútr jezdil sem pionýra , simsona ,suzuki gs 500e ,honda cbr 1000f ,yamaha wild star ale burgman mi je nejsimpatičtější je pravdou že 1000f je velice agresívní stroj že yamaha wild star je úžasný choper suzuki je vborná pro začátečníky něco mezi výkonem a cenou fik to je legenda a simi taky ale burgman je od každýho něco slušný víkon úctihodné brzdy a ovladatelnost k tomu zajímavý vzhled a mavíc moje dcera je do něj taky blázen jedině doporučuji je to stroj pro vyřáděné cestovatelé a pohodáře

varadero33
varadero33 napsal 02.09.13 v 18:44 10b.

saara
saara napsal 28.02.13 v 21:42 10b.

paráda