BMW R 1200 GS (2008)

Vlastník rick
Vloženo 6.5.2012
Aktualizováno 13.7.2016

Výrazná změna proti Speed Triplu.Plná výbava.Krásná oranžáda.

Motorka koupena od Radek Kaufner - samé plusssyyy

BMW F 800 GS: nenaskytla se žádna výhodná koupě

První dojmy - Vono to nejede,ale ani nedrncá,super podvozek.Až za pár tisiců km jsem to rozpohyboval a přestal se bát to klopit.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatel mého typu,ročně najedu okolo 20000km,takže nějaký pohodlí musí být,Pro osoby vzrůstu vyššího,aa ne pro ty mrňouse,se kterejma společně vyjíždíme!!!

Doplňky na motorce - samej TT

Asi brzo na recenzi,najeto jen 500 km,ale vidím,že to bude chtít jezdit a jezdit.Vysokej posaz,zato velice pohodlnej,ESA se mi zamlouvá čím dál víc-vyzkoušeno v terénu.ABS dneska taky zamakalo na mokru,čili mám co jsem chtěl.
Teď už bude možnost navštívit Balkán,zbývá dokoupit kufry,nový hadry a dotunit doplňkama..
Máme najeto už přes 1000 km(za 10 dní)Rozhodně to není žádnej lenoch,co se tady snažil jeden z nás prezentovat.Je třeba si zvyknout a už dávám zatáčky ve stejný rychlosti jako na triplíkovi,dokonce se mi zdá,že to jde nějak snadněji.Nevěřim zatim moc gumám,jsou dost naplacato,nový to vyřešeji.Objednal jsem topcase,a budu muset řešit vyšší plégo.
Okolo Vltavy mi dneska blikala kontrolka prokluzu,překvapila příjemně spotřeba.
Výměna origo pléga za stavitelný MRA,skoro žádná změna.Když fouká vítr,tak nic moc,
Při bezvětří se nechá dát jet 110 s otevřeným hledím.
Co se mi hodně líbí je BC-komp,kterej ukáže všechno,co je třeba,hlavně dojezd na nádrž je dost potřebná.Zvyknul jsem si už i na odlišné ovl.blinkrů,což mi za začátku dost vadilo.
Po najetí pár tisicovek jsem si zvyknul na její vymakanej podvozek a konečně dostal jistotu v zatáčkách,přeci jenom vyšší stavba a jinej způsob těžiště bylo znát,Není problém se v Alpách držet bikerů,co to dávaji na kolínko a hezky je to s..e! Občas nějaká šotolinka,objednal jsem mitasky 07,takže na jaře bude zkouška.
Po seřízení synchronů,ventilů,výmněně svíček a filtru v Inveltu jezdí zase na jiným levelu.

Sete
Sete napsal 25.10.12 v 10:15 10b.

tompet
tompet napsal 23.09.12 v 22:14

krásný GSo a perfektní deník, jasných 10 bodů

mike.46
mike.46 napsal 30.05.12 v 07:32

Teda, výrazná změna strojovny. Ať z ní máš radost a pokud možno bez nehod. 10b. M.

rudirt
rudirt napsal 07.05.12 v 21:27