Kawasaki GPZ 500 (1996)

Vlastník HloupyHonzaCZ
Vloženo 28.4.2012
Aktualizováno 22.12.2013

Po Jawě 350/638 která nesplnila mé očekávání jsem se rozhodl koupit pořádnou motorku a tou pro mě byla Kawasaki GPZ 500 S. Avšak tím jsem přerušil mou řadu motorek značky Jawa. Ale nelituji stále mi zůstal Jawa Mustang

Kawasaki ER 5: Menší výkon
Honda CB 500: Nebyla mi doporučena
Suzuki GS 500E: Slabý motor, malá motorka

První dojmy - Neskutečně dobrý motor, který dokáže překvapit. Vždy jsem měl staré Jawy a díky téhle motorce jsem se moc naučil. A ikdyž není 44kw extra hodně ale už to jede...

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo má aspoň trošku rozumu

Doplňky na motorce - Zatím nic

Motorka koupena 27.4.2012. Pri ceste od prodejce jsem se s motorkou seznamoval a s přibyvajícími kilometry jsem si zvykal. Samozřejmě že i teď mám k motorce respekt, přeci jenom už to jede. Zatím jsem moc spokojen.

Na motorce se příjemně sedí a myslím že je vhodná i na delší trasy

16.1.2013
Udělal jsem repas předních brzdičů protože tekly. Poté jsem dal motorku na seřízení motoru a karbeců. Servisák prý moc práce neměl, protože vše bylo skoro tak jak má být. OK. Seřídit ji nebylo nutné ale chtěl jsem si být jist. Dále výměna oleje a filtrů pro jistotu. Výměna chladící kapaliny, brzdovky... A samozrejme nové pneu - predni i zadní. Stálo to dost ale aspon bude klid

9.5.2013 - Konečně hotové zkoušky na ridičák A neomezené a tak už nic nebrání ježdění

Jirka4137
Jirka4137 napsal 26.08.13 v 21:09 10b.

Pěkný kousek.Taky jsem ji málem vzal ale byla ve špatném stavu.Atˇ slouží hlavně bez nehod .

Olív-Oilová
Olív-Oilová napsal 10.05.12 v 18:31

Také máš pěkné kotě Tak přeji hodně šťastných km bez nehody,prosluněné léto a ať tě nikdy nezklame. 10b.

a.pelcik
a.pelcik napsal 08.05.12 v 21:14

Moc pěkná . Už sem tě na ní viděl, tak ať slouží

Sema
Sema napsal 28.04.12 v 21:48