Yamaha YZF-R125 (2009)

Vlastník FilipLovasz
Vloženo 25.4.2012
Aktualizováno 2.11.2013

Yamaha YZF R125, kdo jezdil vi o cem to je, kdo ne, tak je to jedna z pro me nejvhodnejsich dvác na silnici, do zatacek jde sama a podrzi, parada :) nejlepsi z nejlepsich v kategorii silnicni-sportovni

První dojmy - Prvni svezeni...sedl sem a jel sem, vse bylo intuitivni, vse bylo na miste kde bych to hledal, vse hned po ruce, prisla mi jako kdyby ji udelali primo pro me, je to moje prvni masina, takze vykon mi nechybel ale to me preslo asi po pul roce jezdeni :) sice jen je to 125 4T ale do zacatku super!

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce na silnici :)

2.11. - letos nejspis uz dojezdeno, pujde zazimovat, celkove mam najezdeno za 2 sezony 9000 km a hromadu zkusenosti. Mezi jednu z hodne cennych patri i muj pad loni, kdy sem prudce zamackl predni brzdu, nastesti jen v asi 40 km/h rychlosti...pojdelo predni kolo...a uz sem se klouzal, motorka prezila naprosto v poradku jako silna holka, ale par skrabancu ji samozrejme neminulo, tak se pres zimu brousilo a lakovalo a letos na jare nez sem vyjel bylo vsechno OK.
Pres zimu bude vice casu tak dopisu jeste neco :)
Jinak pro zajemce - 125 4T, zrychleni slusny, ale to zalezi na jedinci samozrejme (ale v porovnani s konkurence absolutne vede!) maximalka - 134 km/h, takze nic na jezdeni po dalnici ale na okresky bomba. Doporucuji vsem co chteji zacit na silnici, na jare budu prodavat tak se kdyztak ozvete, poslu foto atd... :)
Uzijte si posledni dny k jezdeni a hlavne ldii, OPATRNE! :)

FilipLovasz
FilipLovasz napsal 12.01.14 v 15:07

Porid ted, zrovna je na prodej ;) a v kratasich nejezdim, to je jen na fotce :)

svetlikjirka
svetlikjirka napsal 09.01.14 v 12:16 10b.

Motorka dobrá, ale i tak bych nejezdil v kraťasích.

svetlikjirka
svetlikjirka napsal 09.01.14 v 12:15

Až můj mladej vyroste, tak něco podobného pořídíme.

FilipLovasz
FilipLovasz napsal 29.04.12 v 21:20

no to snad ne :D

Radegast94
Radegast94 napsal 27.04.12 v 13:25

Ať se s tím nezklátíš k zemi :D