Honda NX 650 Dominator (1988)

Vlastník vladdo608
Vloženo 17.4.2012
Aktualizováno 10.7.2012

Tak to je moja kráska :) .. mal som ju dve roky a potom odisla robit radost novemu majitelovi .. predal som ju v maji rok 2012 ...

Zdravim som tu čerstvo zaregistrovaný a hneď na začiatok by som vám chcel predstaviť moju dvojkolesovú krásku Honda NX 650 Dominator J je to ročník 1988 a dovoz z Rakúska bohužial pri nehode počas prevozu prišla o večšinu kapotáži takže je to prerobené na trošku ostrejšie jazdenie.

doteraz som takéto enduro nevlastnil takže nemožem povedať aké zápory má táto motorka podľa môjho skromného názoru nemá chybu .. možno tak že na nej nemám EČ no inak som maximálne spokojný ako na ceste tak aj v teréne ... po následnej úprave ma táto moto len 138 KG z polovicou nádrže čo si myslím že je na výkon 33 Kw a reťazovej sade zo škrteného Domíka (kratší prevod skôr do silna) velmi dobrý pomer váha/výkon

nejaké úpravy už na nej mám napríklad chrániče páčok, odlahčenie do terénu, kryt zadného tlmiča, športový filter, pretriskovaný karburátor, malý tacho z hondy XL, a celá kabeláž prerobená a skritá pod sedadlo aj z RJ a poistkovou skrinkou ...

vladdo608
vladdo608 napsal 18.04.12 v 11:06

Radek: pracuje sa aj na tych vyfukoch len u nas su na hluk lesnici dedkovia a babky dost haklivy :D

radek89
radek89 napsal 17.04.12 v 23:26

vyfuky jsou strašně udušený tak posledních 15cm od konce když je uřízneš a vykucháš a udělaš jednoduchý tlumič z vaty tak bude mít parádní zvuk a hlavně bude mít pořadný zátach tomu ver

vladdo608
vladdo608 napsal 17.04.12 v 22:07

to jungen : aj na to sa chystam len momentalne niesu prachy a cas :D .. inak ty si tusim aj na NX650 forum nie "kajlak"

jungen
jungen napsal 17.04.12 v 19:42

dobry,mozna bych ty vyfuky dal jeste pryc pokud to mas na teren ja je taky shodil a je to ok