Suzuki GSX 750 F (2004)

Aktualizováno 26.3.2018

Deník motorky
Nalezeno 103 záznamů

• Nákup dílů

Jako každý rok je před sezónou naplánován větší servis, na který jsem v předstihu nakoupil :-DD Olej jako vždy - Repsol moto sintético 10W40, samozřejmě včetně olejového filtru, a letos k tomu ještě přibyly přední brz

Vloženo: 22.04.2015
    Uskutečněno: 30.03.2015
  • Motosalon 2015

Neoficiální zahájení motosezóny 2015 - trošku se zpožděním, ale přece! :-$ :-DD Motosalonu jsem se zúčastnil poprvé a byl to pro mě poměrně zajímavý zážitek :-) Až na to ohromné množství lidí, které tam v sobotu odp

Vloženo: 22.04.2015
    Uskutečněno: 07.03.2015
  • Dolomity +-4Tour vol.3

Rok se s rokem sešel, a tak nastal další ročník naší oblíbené motodovolené Dolomity +-4Tour, která se jako již tradičně konala v italských Dolomitech, letos v termínu 1.-8. září :-DD Počasí se celkem vydařilo, krom br

Vloženo: 21.10.2014
    Uskutečněno: 01.09.2014
  • Bačkůrky

Konečně nadešel čas koupit Mušce nové bačkůrky :-$ Původně jsem si myslel, že je to před dovolenou spíš pro sichr, ale po podrobném prohlédnutí gum jsem zjistil, že přední už byla opravdu na odpis nejen co se hlou

Vloženo: 27.08.2014
    Uskutečněno: 27.08.2014
  • Toulky po severu pokaždé jinak

Tak, opět další zajímavé kolečko - stále jako poprvé, ty okresky si zaboha nezapamatuju :-$ :-D Cestou jsme potkali spoustu zajímavých míst i silniček, které jsem dosud neznal a přesnou trasu si též už zase úplně n

Vloženo: 24.08.2014
    Uskutečněno: 24.08.2014
  • Severní kolečko

Jedna z dalších "kratších" vyjížděk :-D Přes Mladou Boleslav po dálnici směrem na Liberec, kde jsme se hnali opět do pěkné bouřky :-D Před Libercem sjezd a hezky zadem na Ještěd :-DD Trochu jsme po delší době potré

Vloženo: 24.08.2014
    Uskutečněno: 20.08.2014
  • Mladá Boleslav

Jen drobnější vyjížďka do Mladé Boleslavi, kterou jsme naštěstí zvládli bez zmoknutí, ač to tak mnohdy nevypadalo :-D

Uskutečněno: 18.08.2014
  • motoCheb

S batůžkem jsme se vydali na naší menší soukromou motodovolenou k naší společné kamarádce z Chebu :-) V pondělí jsme vyrazili, a než jsme stihli natankovat, už pršelo :-D Čekali jsme hodinu než to přešlo a pak jsme v

Uskutečněno: 11.08.2014
  • Totálně durch

Ano, skutečně je tomu tak, jak název napovídá - takhle to dopadá, když člověk sedne na motorku, když všude kolem plácají cosi o přívalových deštích a bleskových povodních :-D Jeli jsme krásný okruh na sever přes Děčín

Uskutečněno: 03.08.2014
  • Letní courání

Tak :-D Opět doháním dlouhodobé resty :-) V létě proběhlo nespočet menších projížděk po úzkém i širokém okolí, které jsme si náramně užili :-) Během některých z nich jsme pořídili docela pěkná videa, ze kterých js

Uskutečněno: 01.08.2014
  • 3M DualLock

Tak, konečně dorazil! :-DD B-) Na základě velice pozitivní reference od Packyna jsem v pondělí objednal suchý zip 3M DualLock za účelem připevnění kamery na helmu i motorku :-) Plastové držáky na kameru jsou př

Vloženo: 04.07.2014
    Uskutečněno: 04.07.2014
  • Toulky po okrese i mimo něj

V poslední době se mi ježdění celkem daří - po vydatné porci kilometrů z předchozích 2 dnů mám za sebou dalších cca 100km :-DD Po natankování (sponsored by madr - vřelé díky! :-$) jsme projezdili prakticky celý okres

Vloženo: 03.07.2014
    Uskutečněno: 01.07.2014
  • Do Liberce (skoro) přes Ještěd a zpět

Další vyjížďka po delší době :-) Předpověď na ten den byla příznivá, takže jsem se rozhodl vyrazit za batůžkem do Liberce na mašině :-) Abych se trochu svezl, chtěl jsem jet přes Ještěd, což se nakonec neukázalo jako

Vloženo: 03.07.2014
    Uskutečněno: 30.06.2014
  • Sváteční projížďka

I přes značný studijní shon jsem si našel čas na "menší" výlet :-DD Byl krásný sváteční den, sluníčko svítilo a sem tam nějaký mráček :-) Najeto 216km, většinu za sucha, ale došlo i na nepromoky a lehký off-road př

Vloženo: 15.05.2014
    Uskutečněno: 08.05.2014
  • Velký předsezónní servis

Tak, další sezóna začala a já letos brutálně nestíhal :-D Drobné zaváhání ve zkouškovém období způsobilo, že jsem měl jiné starosti než řešit motorku, a proto jsem servis zařídil až takhle pozdě :-( Letos jsem toho

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.05.2014
    Uskutečněno: 01.04.2014
  • První letošní motovíkend!

První letošní motovíkend začal vzhledem k dlouhodobější přízni počasí relativně pozdě, ale vzhledem k tomu, že je vlastně teprve konec března, začal docela brzo! V pátek pozdě večer přesun na chalupu, teplota 5°C,

Vloženo: 30.03.2014
    Uskutečněno: 30.03.2014
  • Německo, Ještěd a zmrzlina :-)

Tak tento víkend byl opravdu motorkářsky vydařený - na to, že je konec října, považuji výkon 250km za víkend jako velice dobrý! :-DD Dnes jsme se byli projet do německé Žitavy, pak přes Ještěd a Hamr na jezeře do Strá

Vloženo: 28.10.2013
    Uskutečněno: 28.10.2013
  • Severský okruh

Včera se nám naprosto úžasně vybralo počasí a proto by byl hřích nevyjet na projížďku :-) Projeli jsme krásný okruh ČL - Prácheň - Děčín - Ústí nad Labem - Litoměřice. Celkem 132 nádhernejch km :-DD V Litoměřicích

Vloženo: 28.10.2013
    Uskutečněno: 27.10.2013
  • Drobnější vyjížďky

V říjnu se o víkendech uskutečnily ještě 2 větší vyjížďky - tou první bylo toulání po severu Čech a tou druhou byla naše oblíbená klasika - výlet na Ještěd a courání po přilehlém okolí - oboje s mým batůžkem :-) Užili

Uskutečněno: 06.10.2013
  • Motobaterka

Kdy jindy se může baterka na motorce odporoučet do věčných lovišť, než v den odjezdu na motodovolenou, že? Ano, dopoledne jsem chtěl zajet umýt a dotankovat motorku, ale nenastartoval jsem :-( Půl dne jsem po m

Uskutečněno: 06.09.2013
  • Dolomity +-4Tour vol.2

Doháním resty... +o( Ve dnech 6.-14.září 2013 se uskutečnil 2. ročník naší oblíbené Dolomity +-4Tour v italských Dolomitech B-) Počasí nás letos překvapilo, jelikož jsme místo relativně teplých a slunečných dnů m

Uskutečněno: 06.09.2013
  • Chalupa a Ještěd

Opět doháním resty v deníčku (s) Od doby posledního zápisu proběhlo několik cest na chalupu a jeden delší výlet, jehož cílem byl Ještěd :-) Před motodovolenou si mamka potřebovala trochu zajet novou zadní gumu a

Vloženo: 16.09.2013
    Uskutečněno: 31.08.2013
  • Úprava 12V zásuvky

Konečně jsem se dokopal k prvnímu kroku montáže 12voltové zásuvky, a to konkrétně k naletování pojistkového pouzdra :-) Zde na motorkářích jsem se dočetl, že přiložené nacvakávací "pouzdro" je nepoužitelné a nechtěl jsem

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.08.2013
    Uskutečněno: 19.08.2013
  • Rakovník

Krásná slunečná neděle, kterou jsme využili k výletu o délce 290km:-DD Byli jsme navštívit naše známé nedaleko Rakovníka - počasí slunečné, sem tam nějaký mráček a 30°C ve stínu +o( Výlet krásný, až na pár výjime

Uskutečněno: 18.08.2013
  • Intercom

Tak, po dlouhé době usilovného apelování ze strany mého batůžka jsem rezignoval a rozhodl se pořídit intercom :-D Cesta ke koupi byla poměrně dlouhá - úplně na začátku jsem se rozhodl, že si nechám intercom dovézt pří

Uskutečněno: 13.08.2013
  • Řetěz

Bylo provedeno vyčištění a promazání řetězu a při té příležitosti byl odhalen posun osy zadního kola, který hodlám brzy vyřešit :-)

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 13.08.2013
  • Prázdninové projížďky

V minulých dnech a týdnech bylo uskutečněno několik různých vyjížděk, mezi nimiž bylo pár cest na chalupu i toulání po širokém okolí s batůžkem :-)

Uskutečněno: 12.08.2013
  • Ještěd, Mladá Boleslav, Kokořín

První delší letošní výlet - najeto 257km! :-P Ráno proběhla nezbytná kontrola mašiny, tlaku v pneumatikách a mazání řetězu... :-) Opět na otočku do Liberce, tentokrát ale přes Ještěd, kde jsme si byli zkusit po del

Uskutečněno: 21.07.2013
  • Liberec

Po dlouhé době jsem provětral Mušku - bohužel, s časem na motorku je to špatné jako každé léto, kdy mám spoustu věcí na práci :-( Tentokrát se konal menší výlet za batůžkem do Liberce - motorka kupodivu chytla na prvn

Uskutečněno: 19.07.2013
  • Startovací kabely

Po dlouhých týdnech uplynulých od nákupu elektrosoučástek jsem si našel konečně chvilku na to z nich něco udělat - startovací kabely jsou hotové a s výsledkem jsem velice spokojen :-DD 12V zásuvku snad stihnu do motod

Uskutečněno: 29.06.2013