Suzuki GSX 750 F (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 21.10.2014, Uskutečněno: 01.09.2014, Zhlédnuto: 6x

Rok se s rokem sešel, a tak nastal další ročník naší oblíbené motodovolené Dolomity +-4Tour, která se jako již tradičně konala v italských Dolomitech, letos v termínu 1.-8. září

Počasí se celkem vydařilo, krom brutálního slejváku poslední den jsme (se štěstím) všude projeli suchou nohou

Ten poslední den byl ale celkově docela krušný Po celém dnu ježdění jsme se kvůli kompletní uzavírce hlavní horské tepny museli otočit a zajet si tak celkem dramatických 80km, při kterých jsme nejprve totálně promokli a pak málem tlačili motorky do kopce, když na dlouho očekávané benzínce visel papír s oznámením, že benzín došel

Krom toho proběhla celá dovolená naprosto v pohodě a bez dalších nepříjemností

Co se týče mých nových pneumatik, tak mě maximálně potěšily I díky (výjimečné) absenci batůžka byly pneumatiky důkladně otestovány až do kraje a prozatím na ně mohu pět jen samou chválu - perfektně drží a za celou dobu jsem nezaznamenal jediný náznak klouznutí

Na závěr stručný přehled tras den po dni - video dodám snad časem

Den 0 - cavalese – passo lavaze – lago di carezza – passo costalugno a zpět přes Tenero 122km

Den 1 – moena – canazei – passo sella – passo di gardena - passo di campologno – passo pordoi – canazei – moena – passo san pellegrino – passo di valles – predazzo - 210km

Den 2 – moena – canazei – marmolada – passo fedaia - passo di giau – cortina a zpět přes Marmoladu + zajížďka do Bellamonte - 200km

Den 3 – passo rolle – san martino – passo cereza – agordo - passo duran a zpět – 180km

Den 4 – passo rolle – san martino – passo di gobeno – passo manghen – cavalese – passo lavaze – lago di carezza – passo costalugno – moena – predazzo – 232km

Den 5 – cavalese – passo manghen – horská silnička kaiserjägerstrasse - passo di vézzena – zpět - (téměř) trento – cavalese - predazzo - 203km

Den 6 – moena – canazei – passo pordoi – passo giau (několikrát + foto) – arabba – pumpa – passo pordoi – passo sella - canazei – uzavírka – passo pordoi – arabba – benzínka bez benzínu – caprile – passo pelegrino – moena – predazzo – 280km

Celkem najeto 1427km

Miner (1) napsal 31.10.2014 v 20:49

Čauky jsem rád že se ti daří a že jsi stále věrný svojí mušce. Já jsem taky v pohodě a maximálně spokojenej s motorkou. Ty dolomity to musela být nádhera my byli loni dvakrát na Grossglokneru a určitě se tam chceme ještě někdy podívat. No letos už to asi zazimuju. Měj se krásně. Miner.

zvlastni.tom (0) napsal 25.10.2014 v 06:08

Pecka

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017