Kawasaki GPZ 500 (1998)

Vlastník jackpaci
Vloženo 28.3.2012
Aktualizováno 4.9.2013

Moje první velká mašina,tak sem hrdej!

První dojmy - První dojmy byly výborné ...dynamika,výkon spotřeba a relativně i spolehlivost až na tu záležitost s volným primárem...,ale to je snad ok...

Je to perfektní holka která je hodná .
Na motorce jezdím od svých 14ti let a na tuhle krasavici jsem od tý doby čekal .Dneska je mi 20 a konečně mi stojí v garáži a já jsem konečně spokojenej ,ikdyž moje ideální představa je Chopper což mi finanční dúvody neumožňují tak jsem opravdu rád
Jak už sem psal tahle motorka je holka co nezlobí a určitě odpustí většinu chyb které si uvědomuju ,ale když se za ní vezme tak se nechá i docela slušně zasportovat .
Pro mě je hlavně důležitý že podle recenzí je to spolehlivej a pohodlnej stroj a ještě k tomu když sem jí bral z evidentně dobrých rukou (posuďte dle fotek )

Tak po odjetí 4 tis. Km zatím pouze vyměněn olej a zadní obložko,jinak bez poruchy apod.,užívám si to s ní

Tak zahájil jsem sezonu 2013 a motorka připravena,konečně ta hnusná dlouhá zima skončila,jinak za sezonu 2012 najeto 8100 Km

Tak 19.9.2013 jsme s Kawinkou ukončily svoji cestu 2 kotrmelci v pangejtu...
Tím jsem ukončil krásných 13 tis. kilometrů s touhle úžasnou motorkou na kterou budu mít ty nejkrásněšjí vzpomínky :) ale život jde dál a posunulo mě to dopředu k něčemu jinému :)

uhlajs
uhlajs napsal 06.05.12 v 23:16

NovicXR
NovicXR napsal 15.04.12 v 12:50

Gratuluju, ať vám to klape

jackpaci
jackpaci napsal 31.03.12 v 09:24

Díky vám moc sem z ní nadšenej a jezdí se mi s ní zatím moc dobře

Perda
Perda napsal 29.03.12 v 18:46

GPZ je fakt super mašina, skvěle jsem se na ní vyjezdil. A taky jsem po ní toužil od svých deseti let a taky se mi sen nakonec splnil Jasných 10 ať dělá jenom radost!!!

BadRX
BadRX napsal 29.03.12 v 10:08

Fajnova motorka, co me vratila do jedne stopy
Nedam na ni dopustit At ti dela radost.