Kawasaki GPZ 1100 (1985)

Vlastník Freeman11
Vloženo 25.3.2012
Aktualizováno 5.6.2012

Velká, těžká, ale jede jako po kolejích :D

Momentálně nepojízdná, nejde nastartovat, ale to se vyléčí :) Vzhledově taky horší stav, ale nic co by se nedalo napravit. Jednou z ní bude krásná mašina, teď to chce jen čas a trpělivost :) Časem doplním další info, teprve se spolu seznamujeme :)

26. 3. 2012

Tak dneska jsem se pustil do oživovacího procesu. Špatně zapojený indučky, plno drátů odizolovaných, indukční snímače polohy kliky daleko od impulzního kola... Ale pak to přišlo. Spojení jednoho utrženýho drátku a další pokusnej start. Chytla :) Sice to ještě není ono, chrochtá, chcípá, ale v motoru nic nemlátí,což je dobrá zpráva.

Fascinuje mě technika 80. let - Einspritzcomputer v podsedláku skoro o velikosti notebooku, kulatý kovový relátka, voltmetr v otáčkoměru, automatický vypínání sytiče a hlavně to vstřikování,jedno z prvních v historii, no prostě nádhera. Mám rád tyhle dobový vychytávky :D

27. 5. 2012

Dneska se mi povedlo dát GPZ konečně do provozuschopnýho stavu. Pár dní už je pojízdná, ale neukazoval tachometr, nedržela volnoběh, jela max na 3 válce a když už na 4, tak to furt vynechávalo. Vše kromě volnoběhu vyřešeno, udrží se to docela dlouho, ale někdy prostě začnou padat otáčky až chcípne. Pomůže akorát zavrkání plynem. No, až bude čas, udělám ventily a synchro, to by mělo pomoct.

5. 6. 2012

Konečně mám představce a mohl jsem namontovat široký řidítka. Když už bylo vše rozděláno, hodil jsem tam aj vyhřívaný gripy od oxfordu a vyměnil plynové lanko. Motorka je to teď pocitově úplně jiná, pohodlnej posez, líp se mi s ní jede do zatáček, nebolej záda a ruce, prostě paráda, tahle úprava mě hodně potěšila. Už aby to potroublý počasí dostalo rozum a já mohl vyjet na větší test :D

BadRX
BadRX napsal 04.07.14 v 13:55

pěkná! mám slabost pro GPz

Freeman11
Freeman11 napsal 17.11.12 v 13:33

jj, byl jsem tam na ní :)

Georg34
Georg34 napsal 14.10.12 v 21:34

Někde už jsem ji zahlíd, nebylo to na supermoto v Hrušovanech? Každopádně kus kterej si zaslouží přežít!! 10b

Mazy01
Mazy01 napsal 06.04.12 v 13:24

jojo, pěknej traktor držím palce, ať je co nejdřív zdravej a pěkně se projedeš