Suzuki GSF 600 Bandit (2003)

Vlastník Lachtan
Vloženo 5.3.2012
Aktualizováno 23.11.2013

Moje první velká motorka. Bandit...co o něm víc napsat, každej zná..jo..je modrej:D

První dojmy - Jede, zatáčí brzdí svítí, troubí..

4.3 2012 Teprv sem ho přivezl takže není co psát, je v krásným originálním stavu. Je na něm creptus, ale jakej má zvuk nemohu pořádně posoudit protože jsem se projel asi 3km a netočil jsem ho an 4tis ale i tam slušnej zvuk. Mám k němu i originalni vyfuk a blinkry..ted už jenom dodělat papíry a pak hurrá sbírat km. Po předchozím majiteli 12v zásuvka, vyhřívané hefty, blatníček na předním kole, nosič a hlavně teploměr oleje. Přídavná světla vepředu esteticky nic moc ale v noci prý hodně pomáhají tak tam asi do budoucna zůstanou.

No po 400km si na ni pomalu začínám zvykat. Koupil sem novou sadu gum a ovládání se trochu zlepšilo Jo a při výměně zkrácene páčky spojky za normální jsem omylem zničil čidlo na spojce pro start..alespoň ji nemusim mačkat při startu:D

tak po společných 5tis km jsem zjistil že bandit opravdu nebrzdí, nejede a vlní se v zatáčkách. Ale to bude asi způsobeno hlavně pár jízdami na S1000RR oproti kterému je bandit posouvadlo pro důchodce:D ale i přes toto všechno jsem s ním spokojenej těším se na spoustu společných kilometrů. Během sezóny jsem musel kvůli klepáni při brzdění vyměnit kotouč ale jinak má bandit uz nalítáno 40tis a šlape jako hodinky. Kromě oleje ve vidlicích a brzdovky nebylo potřeba nic dělat.

servis:
9.5 2012 výměna oleje ve vidlicích a oddělání přídavných světel
1.8 2012 brzdovka vpředu + vzadu
30.11 2012 olej, filtr a synchro karbeců (41150km)
17.5 2013 přední pancéřové hadičky
13.11 2013 olej, filtr, svíčky, synchro, ventily OK, tlaky motorku OK (47095km)

tak jsme se 23.11 2013 rozloucili..necekal sem ze se proda ani ne 24h po zadani inzeratu:D

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 23.05.14 v 12:04

Jsem si říkal, že mi ta asfaltka na fotkách nějak hodně připomíná cestu okolo letiště a pak jsem si všiml těch Medlánek . Skoro přesně na tomto místě jsem si před pětadvaceti lety solidně nabil držku na fichtlu s týden starým řidičákem v kapse .
Bandaska solidní, jako všechny šestky od Suzuki

fichtlrider
fichtlrider napsal 13.10.13 v 20:46

pěkná mašinka

Lachtan
Lachtan napsal 08.03.12 v 18:35

nojo, ja tam jel v sobotu a v nedeli uz byl doma:D nedivim se ze po nem byl shon, je to fakt krasnej kousek

mata24
mata24 napsal 08.03.12 v 17:03

Jo chlape akorat jsi mne ho vyfoukl pred nosem ,zrovna jsem volal a prej uz jste na ceste.pak jsem mu volal po druhý a už jsis ho vzal .No ,ale v nedelu uz jsem jel pro jinyho taky modrýho.At slouží.

sidar
sidar napsal 06.03.12 v 18:08