Jawa 350/634 (1980)

Vlastník Reski
Vloženo 4.3.2012
Aktualizováno 4.3.2012

Vždy jsem chtěl Jawku a tato se mi líbí. Modrá asi není úplně původní barva tohoto modelu, ale špatně také nevypadá. Jen se bojím, že mě původní majitel trošku natáhl... Takže očekávám krušné chvilky při našich prvních kilometrech. Ale je to Jawa

Zkušenosti zatím žádné. Bojím se, že původní majitel nemluvil moc pravdu v inzerátu o GO motoru Ale by jsem z ní tak nadšen až jsem ji koupil. Doma vyteklo pouze asi 2 deci oleje, primární řetěz vytahaný jak jsem dlouho neviděl a v ovládání spojky jeden prasklý díl. Na první moji jízdě nechtěla řadit a navíc začala šíleně cukat Snad se to tou spojkou spraví.

Reski napsal 01.08.13 v 21:49

Vážené dámy, vážení pánové - JAWA ŽIJE A JEZDÍ!!!

Reski napsal 04.07.13 v 23:27

Tak po roce a půl nastal velký zvrat. Motor je po servisu doma!!!

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 02.08.12 v 16:16

Pěkná motorka. Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaký ten bod od tebe dostanu .

Reski napsal 14.03.12 v 08:37

Fakt jsem tě nasral?! čert vem rozmrdanej motor, tohle stálo za to
Tak koukej draku taky pořídit nějakou Jawku

Jawasaki
Jawasaki napsal 13.03.12 v 21:41

Lukáši, ty hade! ty mi snad čteš myšlenky! já po Džawě slintám už měsíce a ten mrgoň z pralesa si ji koupí! a čtyřku! tos mě teda nasral kamaráde...
Hele ať slouží! a koukej se na ni ukázat. Přijeď nasrat starýho teď už nemotorkáře.