Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník Sk8autik
Vloženo 3.3.2012
Aktualizováno 8.9.2013

Modrá kráska, která umí překvapit.

První dojmy - První dojem byl ještě když jsem neměl noty a půjčil mi ji kámoš a od te doby jsem nemohl spát a věděl jsem že si ji koupim. Krásně táhne od spodu je lehká a krásně se ovládá.

Mám zatim velmi málo zkušeností s touto motorkou, ale velmi se mi líbí koncept dvou válců které vás uchvátí a mile překvapí když zatáhnete za plyn a od volnoběhovejch otáček to jede jako čert Další skvělá věc je její váha a taky zvuk. Prostě skvělá motorka (zatim) jen čas ukáže.

Tak už máme za sebou 1200km. První pokuta za rychlost. Poprve se mi nechtěně postavila na zadní Ale dá se s ní jezdit i vklidu a pohodě (hlavně plynule) pač už nás potkalo i sněžení, potřebuje teda člověk trošku větší cit v ruce než u čtyř válce, ale dá se. Je pravda že spodek tak do 8000 otáček táhne krásně a potom už to trošku uvadá. Je krásně obratná a ovladatelná, do zatáček ju člověk nemusí přemlouvat. Jediný co mě vadí je to, že je to tuctová motorka a nevzbuzuje moc obdivu, ale na druhou stranu pokud zatáhnete za heft mezi barákama a máte tam laďák tak se nejden člověk otočí Docela mě překvapil i posez, kterej je dost sportovní tak po 100km vkuse v sedle úplně vpohodě, nic nebolí. Spotřeba je 7-15 l/100km záleží na stylu jízdy.

Tak konečně mužů trošku doplnit informace
Máme za sebou jednu sezónu a najeto 10 000km. Absolvování moto školy se Sršněm a jedny volný jízdy na Masarykově okruhu.
Velká slabina svčka jsou brzdy, rychle vadnou a jsou pouze dvou pístkove takže žádná sláva. Rám motorky je hlinikový páteřový takže sice stačí i na jízdu sportovního charakteru, ale pokud fakt pojedete kládu tak se může kroutit, ale je o něco lepší než na hornetu. Jinak celkem často jezdím ve dvou s batůžkem a říká že si musela ze začátku trošku zvyknout a bolely záda, ale tedka i delší cesty fpohodě Jinak celkem není co vytknout, ale pokud uvažujete nad touto motorku svezte se na nějakým supersportu mě hrozně oslovila Yamaha R6 rok 2004-2006, ale záleží co od této motorky čekáte. Pokud vám stačí běžný vyjížďky třeba i sportovního charakteru tak ano, ale pokud chcete závodit a lítat po okruhu tak se taky dá, ale dostanete se na hranici motorky, záleží kde jsou vaše hranice

mag.
mag. napsal 04.03.12 v 11:07

Nádhera
10b

archie1702
archie1702 napsal 03.03.12 v 21:04

Měl jsem tu samou, super mašina, určitě dobrá volba