Jawa 350/634 (1974)

Vlastník _marklar
Vloženo 30.1.2012
Aktualizováno 30.1.2012

Co dodat, prostě přibližovadlo pro méně majetné

Na základě dost strohého inzerátu jsem v osmnácti vyrazil z Mělníka do Sezimova Ústí na její obhlídku. Když ji majitel vytlačil z garáže, byl jsem v rozpacích, protože jsem doufal v novější model, ale už jsem prostě chtěl jezdit ...
No a po prvním svezení bylo jasno a já jel domů už na ní. To byla panečku jízda! Každé přidání plynu mi trhalo pracky, na čtyřku dokázala vyjet každičký kopec - no prostě senzace. I po těch letech to byla asi moje nejkrásnější jízda vůbec. Zatím 8-)

V sedle Jawky jsem zatím najel nějakých 20 000 kilometrů, a to převážně po okolí mého bydliště. Delší výlety byly vlastně jen dva - Jawačundr, aneb Baltůra 2008 a GEOvýlet na Slovensko 2009. Často si říkám, proč jsem nejezdil víc, protože obě tato léta byla senzační.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 11.03.12 v 21:24

Pěkný kousek . Dávám ti 10bodiku za věrnost české značce

Labus
Labus napsal 06.02.12 v 08:25

čoveče, já bych byl opravdu nadšený, kdyby z garáže vytáhl tento starý model 634 fakt fešácká předchůdkyně "konopnice" a ta ty prachy ?? no ani nemluvim

herbelife
herbelife napsal 03.02.12 v 18:54

pěkna třiapůlka prostě senzace

zrzino
zrzino napsal 02.02.12 v 23:55

fešanda,kladívka mě taky dělaly neplechu tak sem tam hodil z traktoru,na ty řidylce maj segerovku a bylo po problému

Sema
Sema napsal 02.02.12 v 17:28