Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník SVSkritek
Vloženo 18.1.2012
Aktualizováno 6.9.2017

Vloženo: 21.07.2012, Uskutečněno: 21.07.2012, Stav tachometru: 36101 km, Zhlédnuto: 7x

Počasí nám zlobí. A na motorce jsem nebyl nikde dál už tři týdny. Poslední krátká Nedělní vyjížďka s LukouR1 skončila neslavně. Já schytal jen přeháňku ale ona sušila kombinézu ještě v Uterý. A beztak mi to po té přestávce ani nijak extra nešlo. A kdyby znala trasu tak mi ujede.

Ale to neznamená, že bych šetřil benzín. Právě naopak. Jezdím si tu po okolí autem. Blbý je že mi průměrná spotřeba vychází asi na 13-14L. No ale kvuli spotrebe jsem si to auto nekupoval, ze . Zase zatacky jezdim skoro stejne jako na moto. Ale sedim si v tricku, nastavena klima na 23 stupnu. A misto piskani helmy posloucham Roxette. Motorkáře co dojedu a nenechají se předjet vytlačuju v zatáčkách do příkopu

Jinak tu potkavam jednoho borce s Jeepem, co ma velice praktickou nalepku na aute

Cpt. Obvious: A.C.A.B.(„All Cops Are Bastards“ – „Všichni policajti jsou zmrdi!“)

TheJessie (2) napsal 23.07.2012 v 23:48

Jezdím kolem skoro každej den

SVSkritek (0) napsal 23.07.2012 v 22:51

Aha, no ty máš přehled

TheJessie (2) napsal 23.07.2012 v 22:04

Ten s tou nálepkou bude tatér (ten u hlavní nad Ačkem)

• Solo meditace

Každý rok, v Červnu, dělávám delší vyjížďky, okolo 3000km. Tentokrát jsem jel sám, bez motoparťáků, abych důklaně otestoval mé pověstné orientační a organizační schopnosti ;-) a volba padla prémiově na Toskánsko .

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.08.2017
    Uskutečněno: 16.06.2017
  • Vánoční dárek

Normálně si na komerci kolem vánoc, moc nepotrpím. A dárky mi nosívá paní pošťačka po celý rok a říkává: "dneska to máte zadarmo!" Škoda, že si to nemyslí i můj bankovní účet :-DD No ale o to více potěšila drobnost

Vloženo: 05.01.2016
    Uskutečněno: 24.12.2015
  • Cenná kořist

Dlouho jsem toužil po tom, abych si mohl nějak spolehlivě zatížit zadní kolo, aby mi to tolik pořád neskákalo, že. No nejlepší asi je, mít aktivní baťůžek, který zátěž přemisťuje dynamicky, podle potřeby, ale tam je vel

Vloženo: 10.08.2015
    Uskutečněno: 10.08.2015