Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník SVSkritek
Vloženo 18.1.2012
Aktualizováno 6.9.2017

Vloženo: 24.05.2012, Uskutečněno: 23.05.2012, Stav tachometru: 34035 km, Zhlédnuto: 9x

Dohodli jsme se Šikulou , že se pojedem projet. A vymněníme si motorky. No aby to nebylo tak jednoduché, tak se přihlásil baťůžek, že chce taky. Já jí to zkoušel rozmluvit ale byla neodbytná . Na našem tajném úseku jsem ji vysadil a po jednom kole jsme si se šikulou prohodili motorky. Papírově mají obě 110kw a +-168kg ale je to něco jiného. Gixxero má posez více na ruce a pocitově je lehčí. A asi i díky špičatým slickům mi přišlo že moc stabilní v přímem směru to není. No ale jinak dobré. Točil jsem asi do 12 000ot. Mezi zatáčkama jsem si přidal A říkal jsem si "to nějak netahne". A pak koukam na tachomer a je tam 185 . Tak dobrý no . No ale bolely mne z toho ruce. Sikula prijel s tim, že to mám tvrdé jak prkno ale že to táhne od víc od spodu. Tak jsme si to zase vrátlii no . Při cestě zpět jsme si nerozumněli a on odbočil jinde. A potkali jsme se až za 1,5h ve městě.

S baťůžkem jsme mezitím litali po místních trasách, co mám najeté. Začala mi pomáhat do zatáček a šlo to samo. A má na mně dobrý vliv, jízda je plynulejší a hlavně to předjíždění si dost rozmýšlím.

No ale taky se teď musím projet sám. Já už si chci zase vysednout, už ani nevím jaký to je.

• Solo meditace

Každý rok, v Červnu, dělávám delší vyjížďky, okolo 3000km. Tentokrát jsem jel sám, bez motoparťáků, abych důklaně otestoval mé pověstné orientační a organizační schopnosti ;-) a volba padla prémiově na Toskánsko .

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.08.2017
    Uskutečněno: 16.06.2017
  • Vánoční dárek

Normálně si na komerci kolem vánoc, moc nepotrpím. A dárky mi nosívá paní pošťačka po celý rok a říkává: "dneska to máte zadarmo!" Škoda, že si to nemyslí i můj bankovní účet :-DD No ale o to více potěšila drobnost

Vloženo: 05.01.2016
    Uskutečněno: 24.12.2015
  • Cenná kořist

Dlouho jsem toužil po tom, abych si mohl nějak spolehlivě zatížit zadní kolo, aby mi to tolik pořád neskákalo, že. No nejlepší asi je, mít aktivní baťůžek, který zátěž přemisťuje dynamicky, podle potřeby, ale tam je vel

Vloženo: 10.08.2015
    Uskutečněno: 10.08.2015