IMZ M 72 (1952)

Vlastník V_i_c_i
Vloženo 30.12.2011
Aktualizováno 12.7.2012

Vloženo: 12.07.2012, Uskutečněno: 12.07.2012, Stav tachometru: 12405 km, Zhlédnuto: 33x

Tak dnes jsem konečně po čtyřech letech i přes problémy s databází registru vozidel dostal průkaz HV a SPZtku.
Takže první cesta byla do garáže připevnit SPZ a hurá na první ostrou testovací jízdu. A dokonce se to za těch 40km ani neposralo.
Na motoru je znát že je syrový, ale zlepšuje se to každým kilometrem. Vibrace jsou otřesné a mechanická hlučnost ještě horší než vibrace. Ale kdo by na tom chtěl jezdit kdyby tam tohle nebylo?
Prdel poznala středověk, kule brněli ještě čtvrt hodiny po jízdě, ale už se těším až na to vlezu znovu ...

Pedl (178) napsal 20.04.2013 v 15:44

• Co záznam v deníku, to závada?

Tak nějak jsem si všiml že poslední záznam který jsem udělal byl při nájezdu cca 8 tisíc kilometrů a týkal se závady která skončila odtahem. Mno dobrá, tak přidáme další záznam. Shodou okolností má dnes Mka najeto cca 16

Vloženo: 05.06.2023
    Uskutečněno: 05.06.2023
  • Letos Mka do boje nedojela...

Tak po několika letech a cca 8 tisících kilometrech letošní rok Mka do boje o osvobození Brandýsku nedojela. https://youtu.be/MSIdlGVu1i8 Místo toho se premiérově projela na odtahovce. +o( Bohužel náhradní ložisko a

Typ: Havárie
    Vloženo: 10.05.2017
    Uskutečněno: 10.05.2017
  • Rotor dynama po smrti

Nebyl by to ten správný rus aby se zase něco neposralo. Tentokrát odešel rotor dynama. Vzhledem k tomu, že se jedná o nedostatkové zboží tak jsem se rozhodl ho nechat převinout. Převinutí proběhlo dobře, ale bohužel na

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.03.2013