IMZ M 72 (1952)

Vlastník V_i_c_i
Vloženo 30.12.2011
Aktualizováno 12.7.2012

Vloženo: 10.05.2017, Uskutečněno: 10.05.2017, Stav tachometru: 19 km, Zhlédnuto: 59x

Tak po několika letech a cca 8 tisících kilometrech letošní rok Mka do boje o osvobození Brandýsku nedojela.

Místo toho se premiérově projela na odtahovce. Bohužel náhradní ložisko a soukolí do diferenciálu a ložisko unašeče s sebou zatím ještě nevozím. Jinak by tato porucha byla opravitelná i na cestě s bednou nářadí na boku side, která je nezbytnou výbavou každého rusa.

Důvod přičítám pověstné kvalitě materiálu ruských náhradních dílů z poválečného období. Uvidíme kolik najede druhé soukolí. Pokud to bude stejné nebo ještě horší asi budu muset řešit výrobu tohoto soukolí někde u nás nebo v horším případě darovat ledvinu a koupit kola Herzog.

• Co záznam v deníku, to závada?

Tak nějak jsem si všiml že poslední záznam který jsem udělal byl při nájezdu cca 8 tisíc kilometrů a týkal se závady která skončila odtahem. Mno dobrá, tak přidáme další záznam. Shodou okolností má dnes Mka najeto cca 16

Vloženo: 05.06.2023
    Uskutečněno: 05.06.2023
  • Rotor dynama po smrti

Nebyl by to ten správný rus aby se zase něco neposralo. Tentokrát odešel rotor dynama. Vzhledem k tomu, že se jedná o nedostatkové zboží tak jsem se rozhodl ho nechat převinout. Převinutí proběhlo dobře, ale bohužel na

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • První legální vyjížďka

Tak dnes jsem konečně po čtyřech letech i přes problémy s databází registru vozidel dostal průkaz HV a SPZtku. Takže první cesta byla do garáže připevnit SPZ a hurá na první ostrou testovací jízdu. A dokonce se to za t

Vloženo: 12.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012