Ducati Monster S2R 1000 (2007)

Vlastník Milanek13
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 22.9.2020

Vloženo: 15.06.2016, Uskutečněno: 15.06.2016, Stav tachometru: 36578 km, Zhlédnuto: 15x

Dneska jsme vyrazili na dlouho očekávaný Ducati den na okruh do Mostu. Vzbudil jsem se ve 4:34 hod a slyšel jak venku hrozně leje , by jsem z toho tak otrávený ,že už jsem pořádně neusnul. I přes opravdu hnusné počasí jsme před 9hod vyrazili oblečeni do nepromoku a pláštěnek směr Most. Cestou lilo opravdu hodně ,takže boty i rukavice úplně promočený . Na okruhu už na nás čekal Marcel , který dorazil z Liberce promočený chvilku před námi. V momentě ,kdy jsme sesedli ze strojů přestalo pršet. Na trati bylo ale stále hodně vody a místy i kaluže . První jízda v 11:40 byla tedy dost o jemné práci s plynem a hledání limitů přilnavosti. Několikrát mi pěkně zadní kolo šlo bokem i lehký skluz předku proběhl ,ale vše jsem já i kluci ustáli ,takže OK. Za hodinu na druhou jízdu již byla trať místy suchá , takže to dost svádělo k divočení a na to bohužel doplatil František . Na výjezdu z druhé zatáčky najel na mokré místo a předvedl ukázkového highsidera . Jízda byla ukončena o traťáci ho i pošramoceným Monstříkem přivezli zpět do boxů . Řidítka ohnutá jak z bicyklu Sobi 20 , odřený štítek , nádrž , výfuk atd. František taky pěkně potlučený ,ale naštěstí nic vážného.
Po tomto incidentu vylezlo sluníčko a udělalo nádherně, tak jsem neodolal a přikoupil si ještě další jízdu na již krásně oschlé trati. Tu jsem si opravdu užil , jelo se mi skvěle . Cesta domu byla za krásného počasí.

Curly (0) napsal 25.06.2016 v 01:26

Alba, Ducati Den a mazej hledat, třeba se poštěstí a něco najdeš https://www.facebook.com/motorkarijsourodina ... Jinak Frantovi přeju brzký uzdravení a ať to lítá!

milos34 (0) napsal 20.06.2016 v 23:09

No pane jo tak Fando vitej v klubu padacu a doufam ze se i s motkou date brzy do kupy...na mokru bych se hodne krotil jestli bych vubec vyjel...spis ne..

DejvGSR (52) napsal 16.06.2016 v 20:03

Ahoj kluci, Františkovi přeji brzké uzdravení, jeho Ducině také. Byl jsem přihlášen, ale pracovní povinnosti vystavily stopku. Na druhou stranu jsem docela rád, že jsem toho svojeho mazla neumazal. Letošní sezona je tak trochu divoká, Hanka a teď František. No Důležité je, je se vše brzo v lepší obrátí.

mar36 (4) napsal 16.06.2016 v 12:00

Hláška "Sobi 20" mě dostala Akce byla i přes nepřízeň počasí pěkná, škoda, že si Fanda "poskočil"
Ale je frajer, že i v tak pochroumaném stavu těla i motorky dorazil domů!
Díky za příjemnou společnost a těším se na příští akci.

elvis78 (136) napsal 16.06.2016 v 05:13

No, vidíš, Fanda mě lákal a já zapomněl a i stejně jsem nemohl a bylo i hnusně.A rozbil bych se asi taky a nebo by mi cvakaly půlky a to bych si neužil...Fanfána je mi líto

• Testování Panigale V2

Dneska jsem poprvé letos vyrazil na Monstru a svezení mě opět jako vždy vykouzlilo spokojený úsměv na tváři.Mám ho prostě moc rád. Cílem vyjížďky bylo Roosomoto , kde jsem měl domluvené půjčení Panigale V2. V2ka mě překv

Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 06.06.2020
    Tachometr: 52001km
  • Vzpomínka na Brno

Chystal jsem se na první letošní motoškolu do Brna ,ale bacil to všechno překazil :-( , tak jsem si alespoň našel fotky z loňska a nostalgicky zavzpomínal na to jaká to byla super akce. Jakmile to bude možné ,tak zase v

Vloženo: 02.05.2020
    Uskutečněno: 02.05.2020
  • Monster zůstává doma

Po koupi nového Supersportu jsem si říkal ,že si nechám doma pouze 2 motocykly (Supersporty) a Monstry prodám , protože mít 4 motorky ,když nemám na ježdění zdaleka tolik času jak před lety je opravdu zbytečný. Zánovního

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.03.2020