Ducati Monster S2R 1000 (2007)

Vlastník Milanek13
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 22.9.2020

Vloženo: 15.03.2020, Uskutečněno: 15.03.2020, Stav tachometru: 52000 km, Zhlédnuto: 12x

Po koupi nového Supersportu jsem si říkal ,že si nechám doma pouze 2 motocykly (Supersporty) a Monstry prodám , protože mít 4 motorky ,když nemám na ježdění zdaleka tolik času jak před lety je opravdu zbytečný. Zánovního Monstra 797 koupila fajn holčina , takže to dopadlo super a věří ,že je spokojená. U S2R 1000 jsem dlouho váhal ,ale nakonec jsem ho také chtěl prodat. Říkal jsem si ,že určitě někomu udělá radost a bude to lepší než aby jen stál v garáži . Bohužel se ozývali pouze spekulanti s nabídkama ve stylu dám 60.000,- a přijedu hned atd. . Dorazil mě poslední ,, zájemce´´ , který začal hovor samozřejmě tím ,že to má moc najeto tzn. , že bych mu měl dát slevu min 20.000,- a být vlastně vděčný ,že se ho ujme. Jeho argument ,že je v inzerci za stejné peníze jiný dovezený z Itálie s cca 33.000km mě fakt rozesmálo . v Itálii hold jezdí málo ,aby to mohli v TOP stavu prodat českým překupníkům . Takže si ho nechám a občas se na něm svezu , protože ta motorka je skvělá a na debaty s podobnými ,,odborníky´´ fakt nemá už nervy !!! Dneska ,když jsem ho v rámci oživování po zimní pouze opět viděl na slunci a kousek se svezl na bráchy skvělém 796 ,tak moje rozhodnutí nechat si ho jenom potvrdilo- MONSTER ZUSTANE DOMA !!!

DejvGSR (52) napsal 16.03.2020 v 13:24

Dobře děláš. Motorka časem nepůjde s hodnotou dolů ale naopak. Na druhou stranu, časem se kupec najde za tvoji požadovanou cenu. Ale pokud nemusíš, nech si ho.

Pero2709 (2) napsal 16.03.2020 v 10:24

Pokud si to někdo nechce koupit sám pro sebe na ježdění a vidí v tom jenom kšeft tak nemáš důvod se s nim rozčilovat ....
To znám moc dobře když prodávám sví auta , že některý lidi si nevidí na špičku nosu . a proto už to lidem ani neprodávám a dávám to rovnou klukům na protihodnotu a mám klid .Alespoň ti zůstane hezký kousek možná do sbírky co nebude mít každý … pevný nervy ….

petastastna (0) napsal 15.03.2020 v 20:19

Milane,mas recht nech si ho doma, s odpovedmi na moje inzeraty podobneho razeni mam taky zkusenost,akorat od aut.... taky jsme si ho nakonec radsi nechali a jinak super fotky, radost pohledet muj monstrik se dneska taky provetral a trosku jsme ho nalestili

KrtekBazi (2) napsal 15.03.2020 v 19:44

Je to dobré rozhodnuti,máš ho tolik let a když tě netlačej peníze,tak si ho prostě nech .Monster je prostě Monster a kdo ho nezkusil tak o hodně přišel. Jinak tvůj nový supersport je opravdu boží a krásně se řídí .Dnes parádní den.

• Testování Panigale V2

Dneska jsem poprvé letos vyrazil na Monstru a svezení mě opět jako vždy vykouzlilo spokojený úsměv na tváři.Mám ho prostě moc rád. Cílem vyjížďky bylo Roosomoto , kde jsem měl domluvené půjčení Panigale V2. V2ka mě překv

Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 06.06.2020
    Tachometr: 52001km
  • Vzpomínka na Brno

Chystal jsem se na první letošní motoškolu do Brna ,ale bacil to všechno překazil :-( , tak jsem si alespoň našel fotky z loňska a nostalgicky zavzpomínal na to jaká to byla super akce. Jakmile to bude možné ,tak zase v

Vloženo: 02.05.2020
    Uskutečněno: 02.05.2020
  • Motoškola Brno

V lednu jsem se rozhodl ,že zkusím motoškolu v Brně , kterou všichni tak chválili. Zakoupil jsem tedy hned první termín 8.5.2019 a začal se těšit. Termín se blížil a během posledního týdne bylo čím dál horší počasí :-(

Vloženo: 09.05.2019
    Uskutečněno: 09.05.2019