Ducati Monster S2R 1000 (2007)

Vlastník Milanek13
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 22.9.2020

Vloženo: 09.05.2019, Uskutečněno: 09.05.2019, Stav tachometru: 51300 km, Zhlédnuto: 15x

V lednu jsem se rozhodl ,že zkusím motoškolu v Brně , kterou všichni tak chválili. Zakoupil jsem tedy hned první termín 8.5.2019 a začal se těšit. Termín se blížil a během posledního týdne bylo čím dál horší počasí . Ranní teploty i pod nulou nevěstili nic dobrého. Jelikož to mám do Brna dost daleko , tak se mi za ranního mrazíku nechtělo vyrážet , tak jsem jel raději odpoledne den před akcí a ubytoval se přímo na okruhu. Nechtěl jsem jet po dálnici ,takže jsem to vzal přes Kolín , Havl. Brod , Ždár n/S a Nové Město na Moravě . Cestou bylo kolem 5st , takže jsem dojel ultra zmrzlý. Na hotelu jsem se prohřál horkou sprchou a vyrazil do baru na pivko a Jamesona , aby se mi hezky usínalo . Ráno po probuzení kouknu z okna a vidím modrou oblohu a sluníčko . Po vydatné snídani jsem se nasoukal do kombinézy a přesunul se cca 200m na registraci a technickou prohlídku. Po rozdělení do skupin a dopolední teoretické části následovaly 4 hodinky na polygonu na kterých jsem se dozvěděl ,že za více než 25let co jezdím na motocyklech mám spoustu špatných návyků . Za pomoci skvělé zpětné vazby od zkušených instruktorů se mi myslím podařilo posunout své možností náklonů , brždění a vůbec ovládání motocyklu o pořádný kus dále , což se výrazně projevilo na porychlení v závěrečných 3x 20 minutách na velkém okruhu , které jsem si fantasticky užil. Na cestu zpět domů jsem vyrazil kolem 20:30hod , takže jsem zvolil nejrychlejší trasu tzn. utrpení po D1 . Lehce po 23:00ho jsem by zmrzlý , unavený ,ale moc šťastný doma.
Musím konstatovat ,že to bylo nejlepší moto akce na jaké jsem byl a všem může doporučit.

elvis78 (137) napsal 13.05.2019 v 08:28

ta trasa tam jinak musel být prima. A na mě. by našli takovejch chyb že si raději za ty peníze koupím model bobiny

elvis78 (137) napsal 13.05.2019 v 08:27

Dobře na D1 bych asi vjel fakt ze zoufalství...

KrtekBazi (2) napsal 09.05.2019 v 12:53

Hlavně že bylo pěkné počasí pak mě musíš něco naučit

DejvGSR (52) napsal 09.05.2019 v 12:51

Hmmm, tak koukej to trochu více rozebrat. Supr

• Testování Panigale V2

Dneska jsem poprvé letos vyrazil na Monstru a svezení mě opět jako vždy vykouzlilo spokojený úsměv na tváři.Mám ho prostě moc rád. Cílem vyjížďky bylo Roosomoto , kde jsem měl domluvené půjčení Panigale V2. V2ka mě překv

Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 06.06.2020
    Tachometr: 52001km
  • Vzpomínka na Brno

Chystal jsem se na první letošní motoškolu do Brna ,ale bacil to všechno překazil :-( , tak jsem si alespoň našel fotky z loňska a nostalgicky zavzpomínal na to jaká to byla super akce. Jakmile to bude možné ,tak zase v

Vloženo: 02.05.2020
    Uskutečněno: 02.05.2020
  • Monster zůstává doma

Po koupi nového Supersportu jsem si říkal ,že si nechám doma pouze 2 motocykly (Supersporty) a Monstry prodám , protože mít 4 motorky ,když nemám na ježdění zdaleka tolik času jak před lety je opravdu zbytečný. Zánovního

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.03.2020