Ducati Monster S2R 1000 (2007)

Vlastník Milanek13
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 22.9.2020

Vloženo: 04.06.2016, Uskutečněno: 04.06.2016, Stav tachometru: 36123 km, Zhlédnuto: 8x

Na dnešek jsme byli pozváni s Hankou od dealera K2 kde jsme koupili Ninju 300 na testování motocyklů Kawasaki do Českého Štemberku. Jenže ráno bylo Hance nějak špatně ,takže místo motocyklu se celý den potila v postely . Chvilku jsem zvažoval zda také nebudu doma ,ale nakonec jsem vyrazil sám. Cestou u Uhlířských Janovic jsem lehce zmoknul ,ale pršelo max. 5 minut ,takže pohoda. Po dojezdu na místo jsem si dal moc dobrý borůvkový koláč na posilněnou a po chvilce vyrazil na cca 40minut otestovat ER-6N . Byl jsem moc zvědav zda se mi bude líbit ve všech testech tak opěvovaný motor. A nezklamal !!! Naopak mě opravdu překvapill jak báječně na ,, pouhých 53kW´´ jede. Vysloveně si libuje v otáčkách a i se sériovým výfukem má super zvuk. Už vím proč tento motor tak často dávají do závodních Twinů (např. INDI) Motocykl se velmi příjemně vodil a jediné co mi vadilo byla velmi úzká řídítka Asi už nějak stárnu protože ze všech těch nových strojů mě nejvíce oslovil retro model W800 . Když už jsem byl v těchto končinách ,tak jsem cestou zpět prohnal Monstra po hezké trase Vlašim -Votice - Milevsko a zpět domů. Celkem za odpoledne cca 350km

elvis78 (137) napsal 05.06.2016 v 05:20

jo, tahle w800 byla v mém hledáčku avšak nebyly penízky a málo jetých kousků.
Je úžasná a vždy bude

DejvGSR (52) napsal 04.06.2016 v 21:05

Ahoj Milane, W 800 je fakt nádherná. Já měl dnes 7:00 STK Ducati, 9:30 odjezd s dcerou na Dubou, neplánovaně pak Moto Guzzi Nedamov, Mělník hystorici, 13:00 střelnice, 15:00 narozeniny naší neteře a povinná rodinná sešn. Docela honička.

• Testování Panigale V2

Dneska jsem poprvé letos vyrazil na Monstru a svezení mě opět jako vždy vykouzlilo spokojený úsměv na tváři.Mám ho prostě moc rád. Cílem vyjížďky bylo Roosomoto , kde jsem měl domluvené půjčení Panigale V2. V2ka mě překv

Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 06.06.2020
    Tachometr: 52001km
  • Vzpomínka na Brno

Chystal jsem se na první letošní motoškolu do Brna ,ale bacil to všechno překazil :-( , tak jsem si alespoň našel fotky z loňska a nostalgicky zavzpomínal na to jaká to byla super akce. Jakmile to bude možné ,tak zase v

Vloženo: 02.05.2020
    Uskutečněno: 02.05.2020
  • Monster zůstává doma

Po koupi nového Supersportu jsem si říkal ,že si nechám doma pouze 2 motocykly (Supersporty) a Monstry prodám , protože mít 4 motorky ,když nemám na ježdění zdaleka tolik času jak před lety je opravdu zbytečný. Zánovního

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.03.2020