Ducati Monster S2R 1000 (2007)

Vlastník Milanek13
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 22.9.2020

Ducati+Aprilia+Moto-Guzzi=bezva den

Vloženo: 21.05.2016, Uskutečněno: 21.05.2016, Stav tachometru: 35776 km, Zhlédnuto: 6x

Dnes jsem vyrazil na akci do Kořenova ,kde byli k vyzkoušení nové stroje od oblíbených italských značek Moto-Guzzi a Aprilia .
První jsem zvolil pohodovou V7 Stone a musím říct ,že si mě tato malá a hravá motorka i přes skromný výkon poměrně získala . Svezení ve stylu Jawa 350 se silnějším motorem mě celkem bavilo a myslím, že na denní stylové dojíždění třeba do práce prostě ideál. Jen mi u tak hodného stroje přijde kontrola trakce jako absolutní nesmysl.
Druhou jsem osedlal Aprilii Shiver ,která se mi už několik let líbí a byl jsem moc zvědav ,jak jezdí. Shiv er mě fakt mile překvapil a po pár km jsem si v sedle připadal jako doma. Měl jsem pocit ,že mi ji postavili na míru. Super brzdy , ovladatelnost a ze sériových výfuků moc pěkný zvuk. V režimu Sport se mi zdáli reakce plynu moc ucukané, nejlépe se mi jelo na Touring ve kterém mi přišli reakce motoru akorát.
Poslední byla novinka V9 Roamer. Tento stroj zřejmě vymýšleli pro někoho jiného ,protože poloha za podivně zahnutými řídítky ve spojení s příliš měkkým sedlem a hodně vpředu umístěné stupačky tvořili pro mě pozici ve které bych víc než dnešních cca 30km jet nechtěl . Takže svezení na tomto stroji bylo velké zklamání.
Potom jsme s Marcelem osedlali naše Ducatky a po chutném obědě v Roubence v Harachově vyrazili trošku provětrat i naše stroje.
Když započtu i km na testovaných strojích ,tak to bylo opět téměř 500km.

elvis78 (137) napsal 22.05.2016 v 12:58

No, pěkný, ta V7 se mi také páčí.
Škoda že jsme se KrtkemBazim nejeli za Tebou podívat,
Tak snad příště, Viď Fando

KrtekBazi (2) napsal 22.05.2016 v 07:52

Muselo to být pěkné,ta Aprilka by ti slušela

mar36 (4) napsal 22.05.2016 v 00:17

Bylo to pěkný svezení a hezký motorky

• Testování Panigale V2

Dneska jsem poprvé letos vyrazil na Monstru a svezení mě opět jako vždy vykouzlilo spokojený úsměv na tváři.Mám ho prostě moc rád. Cílem vyjížďky bylo Roosomoto , kde jsem měl domluvené půjčení Panigale V2. V2ka mě překv

Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 06.06.2020
    Tachometr: 52001km
  • Vzpomínka na Brno

Chystal jsem se na první letošní motoškolu do Brna ,ale bacil to všechno překazil :-( , tak jsem si alespoň našel fotky z loňska a nostalgicky zavzpomínal na to jaká to byla super akce. Jakmile to bude možné ,tak zase v

Vloženo: 02.05.2020
    Uskutečněno: 02.05.2020
  • Monster zůstává doma

Po koupi nového Supersportu jsem si říkal ,že si nechám doma pouze 2 motocykly (Supersporty) a Monstry prodám , protože mít 4 motorky ,když nemám na ježdění zdaleka tolik času jak před lety je opravdu zbytečný. Zánovního

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.03.2020